Почуй своїх близьких, або Як повернути слух

Багато людей різного віку страждає від проблем, пов'язаних із втратою слуху. Але цьому можна зарадити.

Втрата слуху може тривати роками, тому люди не завжди помічають цю проблему. Але з часом вона зачіпає їхніх близьких, викликає дискомфорт, заважає отримувати задоволення від спілкування. Яким чином можна повернути слух, консультує Олексій Віговський, лікар-отоларинголог вищої категорії із величезним досвідом роботи зі слабочуючими людьми.

«Значна кількість людей різного віку страждає від проблем, пов’язаних із втратою слуху, – констатує лікар. – Це фізична проблема, яка може виникнути й розвиватися в будь-який час. У більшості випадків втрата слуху відбувається поступово, безболісно й залежить від численних факторів».

Люди можуть роками не помічати, що проблема існує в їхньому житті, адже хвороба розвивається поволі. «Поступово люди втрачають здатність чути звуки і голоси, що впливає не тільки на них самих, а й на якість життя їхніх близьких», – зазначає Олексій Віговський, лікар-отоларинголог вищої категорії. Уже більше 15 років він займається приватною медичною практикою у власному ЛОР-центрі та надає допомогу дітям і дорослим із різними захворюваннями носа, горла та вуха.

На сьогоднішній день більшість людей, які після обстеження дізнаються про необхідність носіння слухового апарата, вкрай негативно сприймають цю новину. На думку лікаря, це пов’язано, зокрема, із недостатньою обізнаністю та низкою упереджень.

«Багато людей скептично ставиться до носіння слухового апарату, соромляться цього, – зауважує лікар. – І дарма, адже зазвичай втрачений слух не можна повернути без слухового апарата. Так, люди з поганим зором без вагань вдягають окуляри, а от пацієнти, які мають порушення слуху, «бояться» слухових апаратів і відтягують момент слухопротезування якнайдалі, не розуміючи наслідків цього».

Окрім того, не покращує ситуацію й недобросовісна реклама, яка пропонує придбати недорогий, мініатюрний і «неймовірно якісний» посилювач слуху без попереднього обстеження, підбору, ба навіть, із доставкою додому.

«Не можна самостійно підібрати слуховий апарат, адже окуляри для зору обов’язково повинен підібрати окуліст, так само і зі слуховим апаратом, який підбирається кожному пацієнту індивідуально, враховуючи рівень втрати слуху, спосіб життя та низку особливостей пацієнта. Слуховий апарат допоможе тільки в тому випадку, якщо він підібраний правильно», – наголошує Олексій Віговський.

Та додає: «Ми завжди раді допомогти людям, які мають проблеми зі слухом. Ви в будь-який момент можете звернутися за консультацією до нашого ЛОР-центру. Якщо ви не впевнені в тому, чи потрібний вам слуховий апарат, у нас ви зможете приміряти його і почути».

Зараз повне обстеження слуху, консультація, підбір і налаштування слухового апарата при його придбанні здійснюється абсолютно безкоштовно. Також у центрі проводять безкоштовні обстеження слуху учасникам АТО.

ЛОР-центр лікаря Віговського розташований за адресою:

м. Луцьк, вул Шопена, 18.

Тел.: 0332 72 49 64

050 661 68 90

050 788 49 49.

Сайт: vigovskiy.com.ua

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook