харчові знижки

Як ви їсте: три харчові звички, які ведуть до зайвої ваги

Учені дослідили, які харчові звички призводять до появи зайвої ваги. Якщо хочете схуднути, звертайте увагу не тільки на те, що ви їсте, а як ви їсте!

Хочете схуднути і почуватися здоровішими? Вчені розкрили секрети, які допоможуть вам у цьому. Вони дослідили різні дієти і виявили кілька харчових звичок, що на жаль, призводять до набору зайвих кілограмів.

Важливо, що ви їсте і як ви їсте

У цьому дослідженні, результати якого опубліковані в журналі Nature Food, взяли участь люди віком від 18 до 50 років, які протягом половини року зберігали стабільну вагу. Їх попросили спробувати різні дієти. Одні їли малооброблену їжу з різним вмістом жирів та вуглеводів, інші – комбінували малооброблені та дуже оброблені продукти. Кожні два тижні учасники міняли дієти, при цьому їм дозволяли їсти стільки, скільки вони хотіли.

З’ясувалося, що незалежно від типу дієти, коли люди обирали їжу з високим вмістом жирів, солі, цукру або вуглеводів, вони схильні набирати вагу. Такі продукти містять багато калорій, але мало корисних речовин і не дуже допомагають відчувати ситість.

Переїдаєте? Можливо, вам бракує любові

Таким чином, якщо ваш раціон складається з енергетично щільних продуктів у меншому обсязі, без вмісту клітковини та інших корисних речовин, то ви наїдаєтеся повільніше і хочеться їсти більше, щоб отримувати задоволення. Це сприятиме більшому споживанню калорій та додаванню ваги.

  1. Щоб уникнути пасток дієти, експерти радять бути уважними до того, що ми їмо. Порівнюйте калорійність продуктів і вибирайте менші порції.
  2. Не забувайте про продукти, багаті на клітковину та білок, допоможуть вам довше відчувати ситість. Фрукти та овочі – ваші найкращі друзі не тільки для схуднення, а й для здоров’я в цілому.
  3. Пам’ятайте, що нашому тілу потрібно близько 20 хвилин, щоб зрозуміти, що воно наситилося. Тому не поспішайте під час їжі. Це допоможе вам не переїсти і не отримати зайві калорії.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook