Вазони Дім

Перекис водню – скарб за кілька гривень. Ось як його можна застосовувати…

Перекис водню є чи не в кожній домашній аптечці. Його зазвичай застосовують для промивання ран. І мало хто знає, що він дуже помічний у побуті: допомагає позбутися плям на одязі, грибка, бруду і запахів в оселі, оздоровлює вазони і навіть замінює косметичні засоби.

 1. Відбілювач. Перекис водню чудово відбілює речі під час прання і виводить плями з білої тканини. Достатньо промочити пляму перекисом, трохи потримати, сполоснути і готово.
 2. Засіб для миття підлоги. Щоб дерев’яна підлога заблищала як нова, додайте перекис у воду.
 3. Для захисту вазонів від шкідників та грибків. Щоб зміцнити імунітет кімнатних рослин, треба  потрібно обприскувати їх слабким розчином перекису (1 ст. ложка перекису на 1 л води).
 4. Очищувач від пестицидів. Додайте в холодну воду 1 ст. ложку перекису і потримайте там фрукти близько 20 хв.
 5. Очищувач стільниці і кухонних дощок. Це можна зробити без хімії – за допомогою перекису: достатньо просто протерти поверхню і залишити до повного висихання.
 6. Очищувач для холодильника. Перекис не тільки чудово відмиє холодильник та відбілить стінки і полиці, а й допоможе позбутися неприємного запаху в ньому.
 7. Ополіскувач для ротової порожнини. Щоб відбілити зуби і знезаразити ротову порожнину, прополощіть рот перекисом водню. У деяких людей може бути алергія на перекис водню, тому необхідно перевірити свою реакцію: нанесіть краплю засобу на невелику ділянку шкіри на внутрішній частині ліктя.
 8. Засіб проти грибка у ванній. Перекис допоможе легко очистити ванну від грибка, почорнілі шви між кахлем. Перед прибиранням нанесіть засіб на проблемні місця і залиште на годину. Про грибок ви забудете надовго.
 9. Тонік для жирної шкіри. Щоб позбутися надмірної жирності, можна протирати обличчя перекисом. Це прекрасний профілактичний засіб проти прищів.
 10. Протигрибковий засіб. Потримавши ноги в розчині перекису водню ви забудете про грибок на ногах.
 11. Плямовивідник. Перекис допоможе позбутися плям на махрових рушниках.
 12. Засіб для акваріума. Щоб запобігти виникненню слизу і грибка в акваріумній воді, знадобиться крапелька перекису. Рибам і черепахам вона не зашкодить!
 13. Засіб для виведення неприємних запахів. Просто додайте ложку перекису у воду, протріть нею поверхню – і неприємний запах зникне.
Дата публікації: 25.05.2021 img Поділитися