Ось як поводяться дружини бідних чоловіків…

Багато разів помічала, що в «убогих» дружини всі однакові, як під копірку. Я не про те, що вони  недоглянуті або некрасиві (хоча і таке часто буває). Раптом є кодові фрази, які програмують чоловіка на бідність? З успішного в минулому чоловіка роблять невдаху і бродягу?

Проаналізувала і зрозуміла, що залежність успішності чоловіка від поведінки дружини є — принаймні, з імовірністю 99%. Наприклад. Є такий тип жінок, назву їх «паразитами»! Її місія, з самого початку відносин — видоїти з чоловіка все, що можливо, змусити його приносити максимальну користь.

Для такої жінки чоловік і не чоловік більше, а просто худоба, яка за факт користування її тілом тепер до скону зобов’язана їй, її мамі, а іноді і подругам. Але як зробити зі звичайного чоловіка безсловесного чмошніка? Дуже просто, дивіться.

— відрив від рідних. Це перше, з чого починає «паразит». Вона абсолютно непомітно примудряється пересваритися з усіма родичами чоловіка і буквально забороняє йому перебувати на їхній території. Вона постійно несправедливо ображена його мамою або бабусею, тому жити буде тільки окремо. Своя територія відразу стане її першою і головною вимогою.

— захоплення влади над територією. Жінка-паразит зазвичай робить наступним чином: або приводить чоловіка на свою територію, або, з більшою ймовірністю, зажадає придбати житло, записавши майно на неї. Це стандартний хід баби-паразита, після якого все стає зрозуміло. Причому, розплачуватися за кредити буде саме чоловік. Вона буде аргументувати прохання як завгодно — страхом за долю майбутніх дітей, страхом перед можливою зрадою, вимогою довести кохання. Сенс такої поведінки один — отримати інструмент тиску.

— Тепер нам потрібен останній ривок, щоб на законних підставах захопити владу в будинку. Найчастіше заводиться дитина, або кілька. Вже з початком вагітності приходить час маніпуляцій. Невже ти не зробиш цього для своєї дитини? Невже ти не можеш подбати про свою сім’ю? Мадам починає нагліти набагато більше, ніж це підказують їй гормони. На цьому етапі чоловікові підсаджується почуття провини. Ти мало зробив для дитини, подивися на інших, ти поганий, нечутливий, ти мене образив, ти нам винен.

— Щоб придушити волю чоловіка, потрібно остаточно зламати його самооцінку. Він сам ні на що не здатний, він невдаха, ганчірка. Ці образи повторюються день за днем. Вереск стоїть такий, що чоловік постійно перебуває в стресі. Часто ці дії чергуються з сексуальним шантажем. Секс взагалі починає використовуватися як засіб тиску, на цьому етапі.

— Щоб самооцінка не дай бог не піднялася, чоловікові купують найдешевший одяг, змушують харчуватися найгіршою їжею, ігнорують проблеми зі здоров’ям. Тепер він — справжній домашній раб. І так як єдина доступна йому форма опору — це погано робити свою роботу, то кар’єра його летить під укіс.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook