Сім'я Тема дня

Яка опція в автомобілі вбиває репродуктивне здоров’я чоловіків

Навіть наддорога автівка може стати … убивцею здоров’я і майбутнього. Що саме в машині загрожує і чому? Чоловікам читати обов’язково…

Як стверджують експерти, деякі опції в автомобілі є потенційно небезпечними і можуть зашкодити здоров’ю, якщо ними неправильно користуватися.

Ми звикли думати, що автомобіль – помічник людини, захисник від холоду і спеки. Але він може бути і убивцею нашого здоров’я, «заблокувати» репродуктивну функцію. Ось докази.

Кондиціонер

Кондиціонер часто є джерелом застуди водія і пасажирів. Це особливо актуально, якщо «кондишен» вмикається «на повну котушку» у розпеченій від сонця машині. У такому випадку на ранок застуда гарантована.

Підігрів сидінь

Ця функція може нанести шкоду репродуктивному здоров’ю чоловіка. Як відомо, при тривалому перегріванні сперматозоїди втрачають рухливість. А при частому використанні даної опції може навіть розвинутися безпліддя. Тому рекомендується не зловживати зайвим підігрівом крісел в авто.

Склопідйомники і автодоводчики скла

Останні можуть завдати шкоди дитині. Є випадки, коли автодоводчики затискають пальці і дорослим пасажирам. А якщо говорити про електричні склопідйомники, то, до прикладу, у США з 1985 по 2002 рік від даної опції загинуло 50 дітей.

Система автоматичного паркування

Дана опція зручна, коли немає великого потоку машин поруч. Вцілому, автопаркінг працює повільніше досвідченого водія, тому при наявності інтенсивного руху на вулиці, дана опція може перетворитися на небезпечний атракціон.

Безключовий доступ та дистанційний запуск двигуна

Також можуть бути небезпечними. Це стосується тих випадків, коли автомобіль стоїть в гаражі, вбудованому в житловий будинок. Небезпеку становить дистанційний запуск двигуна у такому приміщенні. Траплялось, коли спочатку гараж, а потім і будинок заповнювалися вихлопними газами і люди непомітно задихалися. Навіть несмертельне отруєння чадним автогазом може завдати серйозної шкоди здоров’ю людини.

Дата публікації: 15.11.2019 img Поділитися