Діти Сім'я

Куди подіти непотрібні дитячі речі

Всі ті, у кого є діти, не з чуток знають, скільки грошей потрібно для того, щоб утримувати дитину і давати їй все найнеобхідне і найкраще. І старі дитячі речі можуть не просто припадати пилом в кутах, очікуючи свого часу, а принести користь вам або іншим людям.

Самий безпрограшний і актуальний варіант розлучитися з непотрібними дитячими речами – продати їх. Це можна зробити за допомогою популярних на сьогоднішній день комісійних магазинів, як реальних, так і віртуальних. Бізнес з продажу дитячих речей б/в вдало функціонує за рахунок наявності як великого попиту, так і великої пропозиції. Тому виручити частину грошей за речі дитини, з яких вона виросла, – більш ніж реально.

Є й інші варіанти для вирішення долі старих дитячих речей. Їх можна просто роздати сусідам і знайомим, у яких є маленькі діти. Багато людей традиційно передають дитячі речі з рук в руки, тому як не мають достатнього доходу для того щоб постійно оновлювати гардероб дитини і купувати їй все необхідне. 

В дитячих речах також нерідко потребують дитячі будинки. Віднісши одяг та іграшки в дитячий заклад, ви не тільки допоможете даній організації в утриманні дітей, а й зробите добру справу.

Якщо старий дитячий одяг є поношеним і іншого виходу, окрім як викинути його немає, то необов’язково засмічувати ним навколишнє середовище. Якщо одяг витканий з натуральних тканин, то він може стати хорошим паливом для печі.

Деякі винахідливі мами ухитряються знайти дитячим речам і інше корисне застосування. Наприклад, вони можуть перешити старі річі на нові таким чином, щоб дитина знову змогла їх носити. Також, не менш творчим підходом є створення дитячих іграшок з зношеного одягу.

Джерело

Дата публікації: 21.09.2019 img Поділитися