Здоров'я та краса Краса

Ось як нарешті забула про вугрі назавжди…

Це точно допоможе! Обов’язково скористайтеся!

Вугрі найчастіше зустрічаються на носі та підборідді, і особливо тих з нас, хто володіє комбінованою шкірою, вони можуть постійно дратувати. Боротьба з маленькими чорними плямами на обличчі важка, тому що від них неймовірно складно позбутися. Вони найчастіше зустрічаються в області, відомої як T-зона (лоб, ніс, підборіддя), тому що шкіра в цих областях обличчя виробляє багато масла, яке може засмітити пори.

Не рекомендується намагатися і видавлювати вугрі самостійно, тому що бактерії. які живуть на руках, можуть викликати інфекцію. Але гарною новиною є те, що з двома основними інгредієнтами ви можете створити маску для обличчя, яка дасть миттєві й помітні результати. Після кількох регулярних процедур ваша проблема з вуграми піде в минуле.

Щоб зробити маску вам потрібен один пакет желатину і молока. Можете також використовувати пектин.

Струсніть вміст пакету желатину/пектину в маленьку миску. Додайте 2 столові ложки молока. Перемішувати ложкою до тих пір, поки суміш не загусне. Маска повинна мати консистенцію рідкого йогурту.

Потім помістіть чашу в мікрохвильову піч на 30 секунд. Коли ви дістанете миску з мікрохвильової печі, перевірте пальцем, щоб переконатися, що суміш не надто гаряча для вашого обличчя.

Якщо температура в порядку, почніть застосовувати маску, уникаючи очей і рота. Стара чиста косметична кисть дуже корисна для нанесення маски на шкіру. Якщо у вас немає кисті, ви можете просто використовувати свої руки. Залиште маску на 15 хвилин.

Коли маска підсохне, тоді ви можете її знімати. Відразу після видалення маски ви зможете побачити результати! Щоб заспокоїти шкіру, ви повинні використовувати зволожувальний крем для обличчя, оскільки желатин може висушити шкіру.

Дата публікації: 03.07.2020 img Поділитися