Здоров'я та краса Краса

Ось скільки насправді маєте важити: таблиця відповідності ваги й зросту для жінок

Це дуже корисна інформація, яка дозволяє зрозуміти, скільки кг маєте важити.

Жінки завжди прагнуть ідеалу.Це стосується всього: від ідеального порядку вдома до ідеальної зовнішності. Це стосується і ваги. Ми прагнемо мати ідеальну фігуру. Але що це насправді означає? У кожного своє бачення краси і й інколи воно може бути викривлене.

В першу чергу потрібно піклуватися про власне здоров’я. З вашою вагою вам має бути комфортно. Як зайва вага, так і худорлявість має певний вплив на організм.

Шкода худорлявості

Від нестачі ваги страждає і імунітет. Занадто худі люди частіше хворіють на інфекційні захворювання, в тому числі через нестачу надходження білка і незбалансованості раціону. Людина повинна отримувати достатню кількість поживних речовин для нормального функціонування організму.

Дефіцит ваги також може спричинити розвиток депресії та різних психологічних хвороб. Крім того, страждає репродуктивна функція, відбуваються збої в роботі ендокринної системи.

Шкода ожиріння

Надмірна вага збільшує ризик порушення обміну речовин і серцевої діяльності, підвищення артеріального тиску, розвитку захворювань органів сечовивідних систем, наприклад сечокам’яної хвороби. Ожиріння є причиною виникнення багатьох захворювань, перш за все, страждають суглоби ніг, які буквально стираються під непосильним тягарем. З’являється деформація, набряки і біль. Ожиріння також призводить до травм в міжхребцевих дисках.

Найбільш негативний вплив ожиріння має на судини та гормональну систему. 

Співвідношення зросту і ваги у жінок

Здорова вага – це та вага, при якій організм відчуває себе комфортно. 

Зайва вага — це справжня проблема сьогодні. Останні дослідження стверджують, що сьогодні середньостатистична жінка важить на 6 кг більше, ніж її ровесниця 22 роки тому. Ідеальна вага також збільшилася на 5 кг. 

Для вас підготували спеціальну шкалу, яка демонструє, скільки має важити людина для відповідного росту. Не потрібно звертати увагу на еталони краси, а берегти себе і своє здоров’я.  

За упередженим ставленням до свого тіла часто криється сором і страх не вписатися в загальноприйняті стандарти. Розвивай хороше ставлення до себе, відчуй себе красивою і бажаною, адже це – перший крок на шляху до щастя. Будь здорова!

Джерело

Дата публікації: 12.03.2020 img Поділитися