Здоров'я та краса Сам собі лікар

Організм від токсинів очищають крупи

Тривати детокс-програма може від тижня до місяця, проте перші результати будуть помітні вже через 3–4 дні.

Детокс – очищення організму від токсинів – програма, що включає правильне харчування, заняття спортом, здоровий сон і мінімум стресу. І якщо з фізичними навантаженнями все зрозуміло, то ось про детокс-харчування варто дізнатися більше.

Очищення організму від токсинів та інших шкідливих сполук насамперед треба починати зсередини, тобто змінивши раціон. Для детокс-меню потрібні продукти, які, мов віники, вимітають з організму токсини (а разом з ними і зайві кілограми). Це злаки, зелені салати, свіжовижаті соки і смузі, трав’яні чаї і чиста вода. Тривати детокс-програма може від тижня до місяця, проте перші результати будуть помітні вже через 3–4 дні. Що довше зможете протриматися на здоровому харчуванні, із щоденними фізичними навантаженнями та без стресу, то кращий буде результат.

Особливі властивості, які сприяють детоксикації організму, мають злаки. Кожна крупа унікальна за своїм складом і впливом на організм людини. Саме тому лікарі й дієтологи не радять сідати на монодієту, тому що залишаючи у своєму раціоні лише одну крупу. Їсти потрібно різні каші, але винятково цільнозернові, які слід довго варити.

Нешліфований рис цінується завдяки висівковій оболонці, яка містить клітковину, яка стимулює роботу кишківника й активно очищає його від шкідливих речовин.

Гречка – не просто вкрай багата корисними речовинами, вона ще й виводить метали з організму і знижує рівень холестерину в крові.

Вівсянка під час перетравлювання утворює в’язку масу для зв’язування і виведення холестерину.

Пшенична крупа за своїм складом схожа на гречку, покращує обмін речовин і допомагає виводити шкідливі сполуки на кшталт антибіотиків, солей важких металів і надлишків жиру.

Перловка та ячка (обидві виготовляють з ячменю) є чудовими засобом для очищення організму при харчових отруєннях, алкогольних чи інших інтоксикаціях, а також для реабілітації внутрішніх органів після стресу, налагоджують роботу всього шлунково-кишкового тракту.

Пшоно допомагає вивести з організму шлаки, токсини, жири та інші шкідливі речовини.

Кукурудзяну крупу цінують за антиоксиданти, що стимулюють імунітет, виводить різні токсини, радіонукліди. Ця каша знижує рівень холестерину і навіть допомагає запобігти серцево-судинним захворюванням.

Дата публікації: 24.07.2017 img Поділитися