Здоров'я та краса Сам собі лікар

Ніколи не розповідайте про свої хвороби, хворітимете ще більше

Насичуйте думки і мова позитивними словами і спостерігайте за позитивними змінами в своєму житті!

Коли ми міняємо наші думки, вони змінюють наше життя. Напевно ви читали подібне вже не раз, але дійсно існують і відмінно працюють абсолютно феноменальні технології роботи зі свідомістю. Методи підвищення усвідомленості, які автоматично призводять до поліпшення подій життя, оздоровлення, дають відчуття безпеки і контроль над власним майбутнім і майбутнім близьких вам людей.

Наука довела наявність прямого зв’язку слів з генним апаратом людини. Російський вчений, доктор біологічних наук, академік Російської Академії медико-технічних наук Гаряев Петро Петрович розробляє абсолютно новий напрямок Квантової хвильової генетики, яке полягає у впливу мови на генетичний апарат людини. Він отримує феноменальні результати по лікуванню важких недуг, в тому числі і вважаються невиліковними.

«Я завжди говорив: ось, будь ласка, наша мова – це акустика, біологічне поле. ДНК на своєму молекулярному рівні теж випромінює акустичні і електромагнітні поля. Є непрямі підтвердження і тому, що на ДНК записана «мова», умовно кажучи, Творця. Hаші останні результати: ми навчилися обробляти радіохвильові спектри ДНК і радіохвильові спектри людської мови. І виявилося, що вони мають дуже багато спільних характеристик. Тобто акустика ДНК дійсно схожа на мову. Однак ототожнювати її з людською не можна. Вона просто побудована за тими ж законами. Тому ми і говоримо: це мова Творця, але не людини … », – Петро Гаряев.

Ось слова, від вживання яких пропоную відмовитися, замінивши їх на позитивні:

  • Хвороба – стан
  • Лікування – оздоровлення, лікування
  • Смерть – догляд
  • Померлий – пішов
  • Померти – піти
  • Проблема – питання
  • Катастрофа, аварія, крадіжка, бійка, скандал, вбивство, злочин та інше – подія, ситуація.

І окремо хочу сказати про таких словах, які більшості здаються смішними або, вже принаймні, необразливо квітчастими виразами – це ненормативна лексика. Ось що говорить академік Гаряев:

«Останнім часом мені страшно перебувати серед людей. З усіх боків чути мат, як ніби інших слів у російській мові немає. Преса час від часу влаштовує дискусії – добре чи погано лаятися матом. Тим часом вчені дають на це однозначну відповідь: лайливі слова «вибухають» в генетичному апараті людини, внаслідок чого відбуваються мутації, які покоління за поколінням ведуть до виродження.

Дослідники винайшли апарат, який переводить людські слова в електромагнітні коливання. А вони, як відомо, впливають на молекули спадковості ДНК. Лається людина, не перестаючи – і його хромосоми рвуться і гнуться, гени міняються місцями. В результаті ДНК починає виробляти протиприродні програми.

Ось так поступово потомству передається програма самоліквідації. Вчені зафіксували: лайливі слова викликають мутагенний ефект, подібний до того, що дає радіоактивне опромінення потужністю в тисячі рентген ».

Таким чином, кожен раз, коли ви потрапляєте в ситуацію, де необхідно вжити негативний слово, наприклад, «хвороба», ви вольовим зусиллям міняєте його на слово-заступник і говорите «стан».

Спочатку вам буде не по собі від відчуття як би стеження за самим собою. Може навіть виникнути опір: «так я тепер і рота не відкрию! Як я можу кожне своє слово контролювати ?! » Так само перший час може з’явитися відчуття не щирі з самим собою. Але подумайте, хіба для того, щоб визнаватися собі чесно у всьому, обов’язково необхідно використовувати негативні мовні штампи?

Вправа 1

Щоб звикнути до нового позитивному способу мислення, пропоную проста вправа:

Відстежити в своїй промові момент, коли ви сказали комусь негативний слово і зловили себе на цьому. У самій розмові нічого не робіть, просто про себе відзначте це негативний слово. Після розмови, вже наодинці з самим собою, опрацювати цю ситуацію на папері. Випишіть фразу / фрази, де ви вживали старе, негативний слово, і перепишіть її в позитивному ключі. Зробіть так мінімум 3 рази для закріплення звички в підсвідомості.

Приклад: вам зателефонувала подруга і запитала, як справи. Ви на автоматі відповіли: «Та нічого, нормально, ось вчора в лікарню сходила, прописали нові ліки, буду лікуватися».

І в цей момент, як ви все це сказали, ви зловили себе на думці про те, що ви собі самі припечатали хвороба і необхідність з нею боротися, а себе записали в хвору… Виправдовуватися не потрібно, розмовляйте з подругою далі, але після закінчення розмови дайте собі хвилину часу, сядьте і перепишіть розмова, як можна було б побудувати цю фразу, щоб вона звучала для вашої свідомості позитивно. «Я вчора побувала у доктора і дізналася про новий засіб для оздоровлення мого організму і буду його застосовувати».

Приклад: ви зустрілися на вулиці з одним і на питання «У відпустку-то збираєшся?», Машинально осідлали улюбленого коника «Та який відпустку! У мене іпотека, грошей немає, буду копати гряди на дачі ».

Простежте свідомістю сказані слова, закріпіть розуміння, що формулювання необхідно міняти, тому що, вимовляючи подібні вирази ви закріплюєте в своїх полях інформацію бідності. Це те, чого ви так жадайте? Прийшовши додому запишіть коротко стався діалог і замініть негативний твердження позитивним. «В даний момент у мене інші плани для інвестування. А відпочити я можу і за містом – у мене прекрасна дача! »

Краще, якщо ви конкретно закріпіть це на папері. Таким чином ви запам’ятовував цей процес як у свідомості, так і в підсвідомості. У вас швидше почне формуватися звичка до позитивного мислення, а, значить, і позитивна динаміка зміни всього вашого життя прискориться. Ті, кому необхідно терміново отримати поліпшення, тобто у кого зовсім все погано, тим обов’язково необхідно проробляти цю роботу регулярно.

Вправа 2

Створіть свій список негативних слів-звичок. У кожного з нас є слівця, яких ми часом навіть не помічаємо. Ось, наприклад, у моєї мами є таке слівце: «холера». Вона постійно його повторює, що не подзвониш їй, так і починається: «Знову до мене якась холера прив’язалася!», І все в цьому дусі. Причому, коли їй я спробувала сказати, що вона сильно зловживає цим безумовно негативним чином, вона почала активно відмовлятися, що вона так і не говорить зовсім!

Тому крім тих слів, які ви за собою помітите самі, було б дуже корисно поговорити з вашими близькими або друзями і розпитати їх, які у вас є негативні слівця, які ви любите вживати.

Ну а після того, як ви складете собі список таких слів, його необхідно опрацювати і навпроти кожного слова з негативним забарвленням поставити слово позитивне або ж нейтральне, яке ви можете вживати замість нього. Якщо такого слова-замінника не знайшлося, то просто видаліть відповідне негативний слово зі своєї мови.

Вправа 3

Крім негативних слів, не забуватимемо про те, що у нас є і позитивні слова. І деякі з них ефективніше працюють в просторі, ніж інші. Такі як:

  • вічність, нескінченність, молодість, досконалість, це прекрасно, гармонія, творення, творчість

Це ті слова, за якими стоять вібрації дуже високої чистоти (саме чистоти). Це дуже тонкі, легкі, дуже сучасні слова, які саме зараз кожному з нас необхідні, щоб вписатися в цей швидко мінливий світ. І вони будуть вам допомагати йти від ваших страхів і болю, і отримувати все більше благ у ваше життя.

Усвідомлено включайте піднесені, високо вібраційні слова в вашу мову, як уявну, так і фізичну. Насичуйте свої думки і розмова позитивними словами, і позитивні зміни у вашому житті не змусять себе довго чекати!

За матеріалами: Анжеліка Коваль

Дата публікації: 07.06.2021 img Поділитися