Здоров'я та краса Сам собі лікар

Не висипаєтеся? Знесилені? Винні гормони!

Не відчуваєте зранку, що відпочили? Без кави не можете прокинутися? Усе змінити допоможе гормональний годинник, до якого треба прислухатися.

Близько 6:00 ранку в організмі виробляється серотонін – гормон щастя. Тому це найкращий час для пробудження.

6:00 – підвищується рівень кортизолу – гормон, який готує наш організм до активного неспання! У цей час найкраще планувати свій день та ухвалювати важливі рішення.

7: 00 – припиняє вироблятися мелатонін (гормон сну) і активізуються статеві гормони. Більше спати сенсу немає, цінність подальшого сну дорівнює нулю, а значить це марна трата життя.

8: 00 – на арені статеві гормони. Вони ж стероїди – гормони, що формують наш м’язовий каркас. Саме час для зарядки, гімнастики, фітнес-клубу і розмноження!

10: 00 – 14:00 пік ДГЕА – нейрогормону, який відповідає за пам’ять, увагу і запам’ятовування. Найкращий час для розумової діяльності, навчання.

14:00 – 16:00 – відчувши різку сонливість в цей час, не відмовте собі в задоволенні поспати 20 хвилин! Це пік ГОРМОНУ РОСТУ – гормону краси і вічної молодості.

З 17:00 – починає знижуватися рівень кортизолу. Тому ухвалення важливих рішень краще відкласти на ранок.

21:00 – починає вироблятися мелатонін (гормон сну). Знижується температура тіла, нам хочеться тепла і турботи від близьких. Саме час для обіймів!

22:00 – гіпофіз виділяє опіоїдні гормони, які мають наркотичну дію – це ендорфіни. Заснувши в цей час, сон буде супроводжуватися найбільш приємними відчуттями. Сон з 22:00 до 4:00 має максимальну цінність.

2:00 – активізується ГОРМОН РОСТУ – гормон краси і вічної молодості. Завдяки йому діти літають уві сні, а дорослі залишаються молодими, красивими, з міцними кістками і якісною мускулатурою!

Дата публікації: 22.09.2020 img Поділитися