Здоров'я та краса Краса

Макіяж без гарних брів – не макіяж!

Брови потребують ретельного щоденного догляду. Ввечері, очищуючи обличчя, потрібно потурбуватися й про очищення брів, тому що на них осідають частинки пилу.

Візажисти кажуть, що красиві очі – це не вроджений дар, а радше результат вдало зробленого макіяжу. Що ж, у всі часи жінки прискіпливо ставилися до своєї зовнішності: очі маленькі, волосся не в’ється, вії не пухнасті. У такому разі на допомогу приходить декоративна косметика – справжній помічник у наших щоденних перетвореннях.

Привабливість жіночого обличчя значною мірою залежить від форми і кольору брів. Доглянуті брови надають обличчю виразності, роблять його іще красивішим. Брови потребують ретельного щоденного догляду. Ввечері, очищуючи обличчя, потрібно потурбуватися й про очищення брів, тому що на них осідають частинки пилу.

Щоб візуально збільшити маленькі очі, брови підмальовують, роблячи їх випуклими та широкими, і збільшують відстань між ними, вищипуючи волосинки з боку носа. Якщо очі посаджені близько, то відстань між бровами має бути більшою.

Щоб виглядати молодшою, потрібно збільшити відстань між бровами, не зменшуючи їхньої ширини, а з боку скронь домогтися тендітного вигину.

Продовгуватому обличчю личать прямі, віддалені від перенісся брови. Трикутному – підняті догори та заокруглені, але не прямі брови. Овальному обличчю найбільше пасують дугоподібні брови, квадратному – довгі, високо підняті брови, злегка дугоподібні, круглому – брови підняті догори і на кінці дещо заокруглені.

За допомогою гостро заточеного олівця можна скоректувати форму брів. Не проводьте по лінії брів одну рівну риску, нанесіть олівцем легкі короткі штришки зсередини назовні, ніби малюючи волосинки. Рухайтеся від внутрішнього кінця брови до зовнішнього. Заповніть олівцем порожні місця у вигинах чи подовжте надто коротку брову. Щоб брови виглядали більш об’ємними, замість олівця можна використовувати тіні або туш для вій.

Дата публікації: 20.11.2017 img Поділитися