Здоров'я та краса Народна медицина

Компрес із картоплі і меду від шийного остеохондрозу, який позбавить від болю в шиї

Шийний остеохондроз призводить не тільки до болю у шиї. Він може викликати головний біль, запаморочення, постійну втому. Допоможе компрес з картоплі і меду.

Остеохондроз шийного відділу хребта – дуже поширена проблема. Він зустрічається навіть у молодих людей, які працюють за комп’ютером, довго сидять у гаджетах з опущеною головою і поганою осанкою, ведуть малорухомий спосіб життя. До цього захворювання може призвести незручне ліжко, з неправильно підібраним матрацом або подушкою.

Остеохондроз може не тільки викликати біль у шиї, але й впливати на організм в цілому. Внаслідок порушень у шийному відділі хребта може виникати головний біль, сонливість, погіршується зір, з’являється постійне відчуття втоми.

При частих болях в шиї можна скористатися рецептом народної медицини, який допоможе полегшити стан.

Приготування компресу для шиї

Потрібно: мед, картопля, олія ялиці.

Сиру картоплину треба натерти і змішати з медом 1:1. Викласти на марлю, прикласти до хворого місця. Зверху покласти шматок пергаменту або торбинку, обв’язати шарфом або хусткою. Так потримати 2 години. Зняти компрес, а хворе місце змастити ялівцевою олією. Повторювати такі процедури треба протягом тижня.

Також можна зробити на комірцевій зоні масаж з медом та покласти потім компрес з медом. Мед знімає запалення, знеболює шийний відділ та плечовий суглоб.

Дата публікації: 12.11.2020 img Поділитися