Не дозволяйте дітям спати на дивані! Ось чому

Практично все, що оточує нас в оселях, містить небезпечні хімічні речовини. І при певних умовах вони починають впливати на організм людей. І небезпечні хімічні компоненти, що використовуються при виробництві меблів, негативно відбиваються на здоров'ї дітей.

Нещодавно було виявлено, що в крові та сечі дітей, які більшу частину часу перебувають у приміщеннях з диванами, обробленими антипіренами і вініловим покриттям, присутні залишки компонентів, потенційно небезпечних для людини.

Вчені з кожним роком знаходять все більше джерел речовин, які вважаються токсичними і можуть призвести до розвитку різних захворювань і порушення роботи багатьох систем організму. Наприклад, різним миючим засобам під силу викликати збій роботи нервової системи. Компоненти з подібним ефектом містяться і в різних продуктах по догляду за волоссям і краплях для очей.

Відбілювач, що використовується під час прибирання будинку, пов’язують збільшенням ризику розвитку хронічної обструктивної хвороби легень.

Небезпечна і звичайна нитка для зубів, в якій присутні речовини, що здатні підвищувати рівень холестерину в крові, провокувати окремі види онкологічних захворювань і порушувати роботу щитовидної залози.

Новий науковий експеримент продемонстрував, що небезпечні хімічні компоненти, що використовуються при виробництві меблів, негативно позначаються на здоров’ї дітей. Об’єктом роботи вчених стали напівлеткі органічні сполуки – потенційно небезпечні хімічні речовини, присутні у всіх предметах в нашому домі.

Вони застосовуються при виробництві меблів, в будівельних матеріалах, електроніці, і здатні провокувати цукровий діабет, проблеми з печінкою і захворювання щитовидної залози, а також погано впливають на нервову, імунну і репродуктивну системи.

Протягом трьох років вченими вивчався вплив цих речовин на 203 дитини. Бралися зразки повітря, пилу і піни, що містяться в меблях, де проживали маленькі учасники експерименту. Були проаналізовані зразки крові і сечі кожного з дітей.

Виявилося, що у всіх, хто жив у будинках з вініловими підлогами, рівень бензолбутилфталату в сечі був в 15 разів вище. Раніше вже було доведено, що фталати викликають астму, задишку і порушення ендокринної функції.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook