Найсмачніша випічка – з маком. 15 перевірених рецептів пляцків, тортів і пирогів із маком

Що може бути смачніше за пироги , пляцки з маком або маківники? До вашої уваги 15 рецептів розкішної святковї випічки з маком.

Маківник

Якщо ви хочете приготувати на свято щось цікавіше за торт, спечіть маківник. Це розкішний галицький пляцок, який вам обовязково сподобається! Рецепт – із записника господині.

Пляцок з маково-горіховими кульками

На Галичині жодне свято не обходиться без пляцків. Цей десерт схожий на торт, великий, без прикрас. Зате дуже красивий у розрізі. Пляцок у стократ смачніший, ніж торт. За один шматочок цієї смакоти можна півжиття віддати! Хто куштував – знає.

Пляцок сирно-маковий “Подвійне задоволення”

Неймовірно смачний пляцок із пишним маковим та сирним шаром на тонкому пісочному тісті.

Макові завиванці у вершковій глазурі

Макові завиванці у вершкової глазурі – це набагато смачніше, ніж пиріжки з маком, а продукти потрібні майже такі ж. Секрет – у пухнастому тісті, смачній начинці й особливій глазурі.

Пляцок “Королівський” з маково-горіховою начинкою на дріжджовому тісті

“Королівський” пляцок – це дуже цікавий пиріг, який у розрізі нагадує багатошаровий торт. Проте випікається він одним коржем, при цьому готується на незвичайному дріжджовому тісті. Спробуйте!

Особливий святковий маківник

Це мегасмачний маківник, який випікається одним коржем. А завдяки кремовому шару з цукатами, горіхами і шоколадом, десерт має святковий вигляд і надзвичайно багатий смак.

Маково-горіховий пляцок з вишнями

Дуже смачний і досить простий у приготуванні пляцок або торт із маком, горіхами, вишнями і безе. Надзвичайно вдале поєднання смаків. А пекти треба лише два коржа!

Сирний маківник із персиками

Це у сто разів смачніше за сирник! Ароматний, красивий у розрізі, із соковитим персиковим прошарком… Він просто розкішний!

Торт “Тріо” з маком, горіхами і курагою

Торт з маком, горіхами і курагою із заварним кремом виходить просто розкішним! Так, з коржами треба трохи повозитися, але загалом нічого складного у приготуванні немає. Спробуйте приготувати – не пошкодуєте!

Пляцок рулетом з двома кремами

Такий пляцок – гордість господині. У розрізі він має дуже незвичайний вигляд – рулета із маковим кремом між пухнастими шоколадними коржами. Гості будуть вражені! А рецепт не підведе, бо переписаний від досвідченої кондитерки.

Пляцок “Ніна”

Це не просто смачний, а надзвичайно смачний пляцок з бісквітними і листковими коржами з горіховою і маковою начинкою. Рекомендую приготувати!

Баба макова

Така макова баба смакуватиме краще, аніж традиційні пироги. Все завдяки солодкому здобному тісту з великою кількістю смачних добавок.

Пиріг з маком “Колосок”

Випекти такий красивий пиріг у вигляді колоска або віночка досить просто. Секрет – у тісті, яке гарно сходить, і в особливому формуванні. До речі, замість макової, можна зробити іншу начинку.

Пиріг-торт “Прекмурська гібаніца”

Побалуйте рідних розкішним сербським пирогом “Гібаніца”! У розрізі він нагадує торт, у якому чергуються коржі із маковою, сирною і горіховою начинкою. А насправді все печеться за раз!

Галицький пляцок “Небо на язику”

Мабуть, у світі немає смачніших солодощів, аніж галицькі пляцки! Спробуйте приготувати один з таких – і самі переконаєтеся у цьому!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook