Здоров'я та краса Народна медицина

Найкраще варення на зиму – хрін з медом! Від застуди ніщо не допомагає краще!

Сливове, яблучне, полуничне – це все не те! Я роблю “варення” з хрону – це найкращі ліки від будь-якої застуди! Ложечку-дві з’їдаєш – і всі болячки відступають! Я вже й не пригадаю, холи востаннє у мене був грип чи ГРВІ.

Готую таке “варення” зовсім просто: тру корінь хрону, змішую його з медом (1:2), кладу в банку і зберігаю в холодильнику. А потім їм майже щодня як звичайне варення: додаю у чай, намащую на млинці. І не пам’ятаю, коли востаннє у мене була застуда!
Я давно забула про ГРВІ. Бо якщо раптом десь застудилася, потрапила під дощ або ноги промочила, перше, що я роблю, коли повертаюся додому, –  роблю велику чашку трав’яного чаю і з’їдаю ложки три меду з хроном.
Хрін – це природний антибіотик і одночасно противірусний засіб. Тому від застуд – це найкращі ліки. Навіть таблеток таких немає! До речі, мед з хроном геть не гіркий. Від хрону залишається тільки своєрідний аромат, а гіркота зникає. 
Треба бути обережним з таким варенням тим людям, які мають проблеми зі шлунком (хронічний гастрит або виразку), нирками або печінкою.
Дата публікації: 16.09.2020 img Поділитися