молитва про українських воїнів Духовність Сім'я

Молитва за захисників Батьківщини. Почуй, Господи!

Почуй, Господи, молитву матерів та молитви всього нашого українського народу й захисти наших воїнів щедрою небесною благодаттю від усякого зла.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну наш народ об’єднався в єдиній молитві. Ми молимося до Всевишнього і всіх святих з проханням захистити нашу країну і наших захисників. Адже зараз наше військо на передовій відстоює нашу незалежність, боронить нашу землю від навали ворогів. Ми віримо в ЗСУ і молимося за наших воїнів, адже наше майбутнє – в їхніх руках. Просимо Господа зміцнити та захистити їх!

Якщо ви теж хочете помолитися за українських військових, які зараз захищають нашу Батьківщину, можете прочитати цю молитву. У ній прості, але глибокі слова.

Молитва за українських воїнів

У Твоїх руках, Боже, нехай будуть сьогодні всі ті, хто стоїть на захисті миру та добробуту нашої Батьківщини України. Благослови їм завжди відчувати Твою близьку присутність у щоденних клопотах військової служби. Дай їм відвагу бути сміливими ви знавцями віри у Христа Розп’ятого та Воскреслого і мужньо боротися проти гріха та всякого зла.

Почуй, Господи, молитву матерів та молитви всього нашого українського народу й захисти цих дітей Твоїх щедрою небесною благодаттю, щоби вони, охоронені від усякого зла, могли добре виконувати обов’язок свій, бережені Духом Твоїм Святим.

Амінь

Дата публікації: 23.06.2022 img Поділитися