Сім'я Тема дня

Побутовий пристріт: які знаки Зодіаку здатні “наврочити”?

Негативна енергія людини здатна зашкодити не тільки їй, але і оточуючим. У народі цей незалежний від волі людини порив називається “пристрітом”. На думку астрологів деякі знаки Зодіаку мають здатність негативно впливати на інших людей таким чином.

1 Телець

Цей знак має містичні здатності і може наврочити людей будь-якого віку. Підозрілі по натурі, вони часто думають про близьких погано, а значить збирають негативну енергію. Загрози, які вони здійснюють в думках, можуть набувати реальних обрисів. Пристріт діє недовго, але тим не менш, він дуже сильний.

2 Близнюки

Цей знак часто ображається, а сила їх думки просто неймовірна. Вони ранять словом дуже боляче, досить сказати щось неприємне в чиюсь адресу, як це тут же збувається. Добрі побажання Близнюків працюють також активно. Так що до будь-яких побажань з вуст цих людей варто ставитися уважно.

Побутовий пристріт: які знаки Зодіаку здатні "наврочити"?  - 2

3 Діва

Талант цього знака в плані енергії досить сильний, особливо це помітно, коли вони починають заздрити. Чужі перемоги провокують Дів на негатив, вони здатні відбирати енергію і насаджувати людям сумнів. Їх слова часто накликають на неприємності різного роду.

4 Скорпіон

Цей знак має майже гіпнотичну дію, вони навіть можуть мовчати, а просто дивляться так, що стає недобре. Вони здатні бажати зла, і говорити про це цілком свідомо. На жаль, скажена енергетика здатна творити безліч поганих справ.

5 Козоріг

Козороги не вірять в містику, але їх енергетика від цього не стає слабкішою. Неважливо образилися вони або позаздрили – у них вийде заподіяти неприємність. Вони часто заздрять людям, які досягли більшого, вони горді, образливі. Не приховуючи своїх почуттів, Козороги прагнуть виплеснути свій негатив на іншого.

Будьте обережні в спілкуванні і не ставтеся до пристріту легковажно.

Дата публікації: 06.10.2021 img Поділитися