Духовність Сім'я

“Господи, зміни скорботу на радість”. Молитва за мир в Україні

Господи, захисти нашу країну від війни, злі наміри ворогів відверни, не дай їм зброю на нас підняти, не допусти страждань матерів і сліз дитячих.

Господи Боже наш, сильний і міцний у битві, Тебе на допомогу, недостойні, закликаємо і смиренно молимо: простягни милостиво руку Твою і покрий країну нашу від війни, лихоліття та страждань.

Не на лук свій сподіваємося, і не зброя наша врятує нас, але про Твою всемогутню допомогу благаємо: збережи Вітчизну нашу у світі, пом’якшити милістю Твоєю серця ворогів очерствілі, злі наміри їх відверни, молимося Тобі, Великодержавний Царе, вислухай нас і помилуй.

Поглянь із небес, Владико, і не дай ворогам нашим меч свій підняти, і лук свій натягнути, щоб вразити нас — негідних рабів Твоїх, що православно славлять тебе.

Незабаром зміни скорботу нашу на радість, а біду на твердий світ. Не допусти страждань матерів і сліз дитячих, а їхні молитви за нас грішних і непотрібних прийми як кадило запашне перед Престолом Величності Твого, підносячи Україні наш мир і спокій.

Сердечно молимося Тобі, Благодійнику Милостивий, вислухай нас і помилуй. Амінь.

Дата публікації: 08.06.2022 img Поділитися