Сім'я Стосунки

6 ознак, що чоловік більше не кохає

Чоловіки часто скупі на прояв емоцій. Як перед стосунками, коли ви тільки познайомилися і він ще не почав активно вас домагатися, так і у довготривалих стосунках. Чим довше тривають стосунки, тим сильніше відчуття, що він вас розлюбив, просто через те, що ну ось такі ті чоловіки однакові в прояві почуттів. Як же зрозуміти, що насправді на душі у чоловіка, чи не охолов він, чи не шукає любов на стороні?

6 вірних ознак того, що чоловік готується до зради або зовсім піти:

1. Він просить вас щось для нього робити, з чим ви швидше за все не впораєтеся, не встигнете або ніколи раніше для нього не робили. Якщо він збирався піти, то постарається створити собі купу аргументів, коли ви запитаєте “Чому?!”.

2. Він раптом цікавиться тим, як ви проводите час. Попросту його контролює, щоб розуміти, як краще розпоряджатися своїм, щоб менше з вами перетинатися.

3. Він починає ревнувати і підозрювати. Це чудовий привід потім дорікнути – ти сама вела себе не однозначно, я думав ти мені зраджуєш. Так що ти перша почала.

4. Він висуває нові вимоги. Те, що завжди влаштовувало, починає дратувати. Начебто в нього з’явилися нові критерії і він почав вас під них підганяти.

5. Намагається викликати не виправдані підозри. Йому потрібно, щоб ви його почали підозрювати в такі моменти, коли у нього є 100% докази своєї порядності. Так він виставить вашу недовіру до нього як основну причину того, що йому довелося зрадити або піти.

6. Намагається спровокувати вас на сварку. Як би й сам почав через дрібницю і ще й зачепив за болюче місце, і варто вам обуритися через це, як він одразу нагадує все, що колись було і роздуває сварку до вашої фрази “Все, не можу більше – йди”.

В будь-якому випадку варто прислухатися до себе і зрозуміти, чи дійсно чоловік став більш холодний і збирається піти, чи це ви хочете від нього трохи більшого прояву любові, ніж він зараз вам дає. Спробуйте йому сказати про свої почуття (не підозри), а почуття і бажання. Про те, як би вам хотілося проводити час разом і т.д. Ласкаво, так, по-доброму.

Джерело

Іноді хочеться повісити на себе табличку: «Мені зараз дуже важко…»

Дата публікації: 04.10.2021 img Поділитися