молитва про перемогу у війні з росією Духовність Сім'я

Молитва за перемогу України у війні

Господи, ми просимо у тебе: захисти нашу державу Україну і даруй нам перемогу у війні! Вислухай нашу молитву! Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш!

У ці важкі часи молиться і звиває до небес багато українців. Через наші молитви ми просимо зміцнити і захистити наших воїнів, які боронять країну. Кожен читає ту молитву, яку знає. Та всі просять Всевишнього про одне – про захист і перемогу у війні, щоб на наші землі прийшов мир.

Молитва за перемогу України у війні

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Дата публікації: 16.06.2022 img Поділитися