Здоров'я та краса Народна медицина

Листя хрону витягує сіль через пори шкіри

Дуже помічний засіб від болю в суглобах, чудово витягує сіль. Спробуйте!

Серед іншої харчової зелені листя хрону виділяються величезною поживністю. Вони містять вітаміни групи B, а також C, Е і PP. Крім того, тут присутня велика кількість калію, кальцію, магнію, сірки, селену. А концентрація аскорбінової кислоти дасть фору навіть лимону та чорній смородині.

Присутність фітонцидів дозволяє використовувати листя хрону для захисту від шкідливих мікроорганізмів. Причому концентрація фітонцидів настільки велика, що навіть сушені листя мають бактерицидний ефект.

Листя хрону позбавить від небезпечних сольових відкладень

Для цього треба провести наступну процедуру. Перед сном візьміть 2 великих листки хрону, покладіть їх в окріп, потім покладіть на спину і примотайте тканиною. Якщо відчуваєте несильне печіння — це нормально. Опіки при такому компресі неможливі.

Вранці акуратно розмотайте тканину і зніміть листя. Вони ввібрали сіль з організму, і якщо її було багато, то можуть навіть розсипатися відразу. Визначаємо, в яких місцях тіла найбільше солі. Повторюємо процедуру з компресом до тих пір, поки на листках не припинить з’являтися сіль.

Взагалі листя хрону унікальні тим, що витягають сольові відкладення прямо через пори шкіри. Тому не користуватися такою здатністю доступного продукту просто нерозумно. Не дарма сільські знахарки часто застосовували лікування листям хрону.

Настоянка з листя хрону допомагає від болю в спині і суглобах

Засіб робиться з молодих, зелених листків, які складаються в скляну банку і заливаються спиртом (або горілкою). Суміш настоюється дві доби в темному прохолодному місці, після чого нею можна натирати хворі місця. Допомагає і від ниючого болю в суглобах.

Що стосується хрону, то господині ставляться до нього по-різному. Хтось не може розвести цю рослину на власній земляній ділянці, а хтось не може вивести. Але ніхто не стане сперечатися, що хрін є корисним продуктом, якому можна знайти масу застосувань.

Але, пам’ятайте — хрін алергенний продукт, тому перед використанням будь-яких настоянок та компресів з його коріння та листя потрібна консультація лікаря.

Дата публікації: 29.07.2021 img Поділитися