Здоров'я та краса Краса

90/60/90, або Які насправді ідеальні параметри жіночої фігури?

Чому параметри 90/60/90 вважають ідеальною фігурою? Ось якою насправді має бути красива жіноча фігура, яка подобається чоловікам…

Ідеали змінюються

Давно, в часи нестачі їжі, привабливою вважалась дівчина з явними ознаками зайвої ваги. Чоловіки – матеріальні створіння, все прорахували: якщо дівчина здатна запасти в собі достатньо жиру, то сім’я живе небідно і їжі в них достатньо. Візьму її заміж і житиму не тужитиму.
До речі, загоріла шкіра свідчила про приналежність її представниці до нижчих соціальних верств, які гнули спину під палючим сонцем, яке і викликало відповідну реакцію – потемніння шкірних покровів.
Часи міняються: худорба в моді, повсюди солярії, в яких люди печуться, щоб мати привабливий колір шкіри.
90/60/90 – параметри, які сучасне суспільство вважає еталоном жіночої краси. Чи так це насправді? Можливо не всі розуміють цю «абревіатуру», тому пояснюю: 90 – обхват грудної клітки, 60 – обхват талії, 90 – обхват стегон.

А тепер поміряйте свої об’єми

Маєте під рукою сантиметрову стрічку? Поміряйтесь, але виключно задля розваги. Чому? Бо практично нема жінок, фігура яких відповідала би цим параметрам, та й цифри явно казково-легендно-міфічно-байкові. Складається враження, що природа, роздумуючи над тим, як має виглядати зваблива жадана жінка, користувалась метричною системою вимірювання довжин.
Чи, може, цю систему придумали ми, люди, задовго після створення прекрасної частини людства? Так, в нас обличчя асиметричне, права рука товстіша за ліву, а тут все чітко. Чому 90/60/90, а не 88,3/62,8/91,2? Напевне, основоположник «стандарту краси» не надто скрупульозно вимірював ідеал. До речі, порившись в інтернеті, я так і не знайшов автора цієї формули. Ну а формулу вже дуже розпіарили.

Яка фігура вважається красивою

Ученими доведено, що привабливою для чоловіків є фігура, при якій талія суттєво вужча від стегон. Але їхнє співвідношення не мусить бути 60/90. Жінка, з параметрами 95/66/100 – не менш приваблива для чоловіка. Важливо тільки щоб ЧИСЛО посередині БУЛО ЯВНО МЕНШИМ ВІД СВОЇХ СУСІДІВ. Це доведений факт. Тому, якщо талія у вас відсутня, а чоловіча увага для вас важлива (важлива всім статево зрілим жінкам), то спішіть її створити. Тим більше, це не таке вже й непосильне завдання.
Нам постійно щось нав’язують, і 90/60/90 – не виняток. Пам’ятайте, кожна з вас унікальна та неповторна красуня, зі своїми неповторними, притаманними тільки вам і нікому більше, параметрами.
Консультує експерт зі схуднення Мандзяк Віктор

 

Дата публікації: 03.11.2020 img Поділитися