Життєві історії Народна медицина

«Лікарі сказали, готуватися до найгіршого. А за кілька днів мама ожила…»

Жінка вже не могла ні підвестися з ліжка, ні говорити. Лікарі запевняли, що нічого зробити вже не можна. А за кілька днів вона одужала. Допомогло гарбузове насіння!

«Моїй мамі 85 років, – розповідає Віктор ШЕВЧУК, – Якось вона сильно захворіла. Лікарі сказали, що це інсульт. І нічого зробити вже не можна. Мозок відключається, і це незворотний процес. Сказали готуватися до найгіршого…».

Жінка вже не могла ні підвестися з ліжка, ні говорити. Уся сім’я важко це переживала, адже лікарі запевняли, що нічого зробити вже не можна і мамі залишилося жити лічені місяці чи навіть дні. Немає жодної надії…

Жінка почала готуватися до смерті. Зібрала і пороздавала дітям усе, що вдалося заощадити і зібрати за життя, віддала золоті прикраси. Діти запросили додому священика, щоб востаннє висповідав матір.

«Якось подзвонив Арсеновичу (Григорію Клепачу – ред.) і кажу, що біда з матір’ю, інсульт, з ліжка не встає, не їсть і навіть говорити не може. Мабуть скоро… Їй 85, певно її вік добігає добігає кінця. А Арсенович сказав, що до 120 років їй ще далеко і порадив спробувати полікувати маму від… глистів. І ми не сподівалися, що це допоможе, і готувалися до найгіршого».

Лікування, яке запропонували пройти 85-річній жінці, було простим, повністю натуральним і на певно не могло нашкодити, тому син вишив спробувати.

«Ми всі були шоковані, коли за кілька днів мама ожила, – не приховує емоцій пан Віктор. – А через два тижні вона сама приїхала до мене на іменини. І зараз, дякувати Богу та Арсеновичу, все добре. Ходить, сама готує собі їсти. А ми з нею уже прощалися… Дивує тільки одне: як же лікарі могли не поставити діагноз? Як не відрізнили інсульт від глистів?».

Як жінці лікуватися від недуги, яка маскувалася під інсульт, порадив Григорій Клепач.

«Якщо організм сильно заражений гельмінтами (глистами), це іноді призводить до того, що голос стає сиплим і навіть може спричинити втрату голосу, – пояснює пан Григорій. – Симптоми загалом подібні, як при інсульті. Але при глистах голос іноді проривається».

Чоловік запропонував очистити організм від глистів. Але не хімією, а насінням гарбуза.

Треба 400 г насіння гарбуза перетерти на порошок, змішати з медом і з’їсти за раз. А через 3–5 годин випити 1–1,5 ст. Ложки (залежно від ваги тіла) рицинової олії, аби очистити організм від залишків гельмінтів. Адже вони, розкладаючись, виділятимуть токсини, які всмоктуватимуться і далі шкодитимуть.

Дата публікації: 25.05.2018 img Поділитися