Життєві історії Сім'я

Історія про жінку, до якої постійно бурчав чоловік

Чоловік мав звичку буркати до дружини: «Ти нічого не розумієш!» Дружина не мала вищої освіти, не цікавилася політикою, не дивилася новин. Лише опікувалася дітьми, прала, куховарила, працювала на фабриці. Але одного разу…

Чоловік мав звичку буркати до дружини: «Ти нічого не розумієш!» Дружина не мала вищої, а лише середню освіту, не цікавилася політикою, не дивилася новин. Лише опікувалася дітьми, прала, куховарила, доглядала курей, працювала на взуттєвій фабриці.
Якщо виникала дискусія у родині, чоловік одразу, не вважаючи за доцільне будь-що з нею обговорювати, стверджував: «Ти нічого не розумієш!»
Коли дружина намагалася спільно з ним розв’язувати важливі питання, що стосувалися грошей, канікул дітей чи успішності їхнього навчання, відповідь чоловіка була завжди категоричною: «Ти нічого не розумієш!»
Одного вечора, коли транслювали важливий футбольний матч, згасло світло. Чоловік, як завжди, почав бурчати, а потім вирішив піти у потемках у підвал, щоб перевірити, чи, бува, не треба замінити запобіжники.
«Візьми свічку!» – порадила дружина. Чоловік за звичкою буркнув: «Ти нічого не розумієш! Добре знаю дорогу!» Однак того вечора не пощастило. Він послизнувся і, падаючи, вдарився головою об стіну. Закривавлений, із переломами, у тяжкому стані потрапив у лікарню.
Коли через чотири дні, прийшов до тями, побачив біля себе заплакану та стурбовану дружину. Увесь цей час вона не відходила від нього ні на мить. Удень і вночі була біля чоловіка, сповнена любови, молилася за його одужання.
Через два тижні перебування в лікарні, коли чоловік нарешті зміг прошепотіти кілька слів, зі сльозами на очах мовив: «Я справді дурний. Ніколи не вірив, що ти мене так сильно кохаєш!» А вона зі своєю доброю усмішкою відповіла: «Ти зовсім нічого не розумієш!»
Дата публікації: 09.02.2021 img Поділитися