Три речі, які потрібно зробити, якщо чоловік втрачає до тебе інтерес

Коли тобі здається, що чоловік віддаляється від тебе, ти починаєш аналізувати все, переживати, що ж відбувається і що робити. Ти можеш хвилюватися, що він втрачає до тебе інтерес. І правда може бути в тому, що так і є. Але як же зберегти стосунки, якщо це таки відбувається?

1. Дай йому особистий простір

Ти можеш думати, що, якщо даси йому простір, то можеш втратити його. Але якщо ти будеш сильніше намагатися привернути його увагу і пробудити почуття, коли він уже віддаляється від тебе, ти створиш непотрібний тиск. Крім того, це підвищує ймовірність, що він стане ще далі чи просто скористається тобою.

В цей час, коли ти в сум’ятті і хвилюванні, ти можеш не думати. І якщо він правда сумнівається в тобі, твоя енергія відчаю лише підтвердить його сумніви.

Краще зберігай спокій і зверни увагу на його вчинки, в той же час даючи йому простір. Не намагайся знайти прихований сенс, тому що ти можеш неправильно все зрозуміти.

А якщо тиску з твого боку не буде, ти швидше зрозумієш його справжні наміри через його дії. Може він зрозумів, що любить тебе, і може його це лякає, може його переповнюють суперечливі емоції, і йому потрібно розібратися в собі. А може він дійсно подумує піти від тебе, і якщо так, то вам просто не судилося бути разом.

2. Зосередься на собі

Твоя самооцінка може бути зачеплена. Якщо так, то попрацюй над нею, щоб ти могла залишатися максимально спокійною. Подбай про те, чим ти знехтувала, поки активно проводила з ним час, спробуй щось нове, будь там і роби те, що тобі комфортно, якщо поки тобі тимчасово некомфортно з ним.

Коли ти відчуєш себе знову нормально (ніякого відчаю, негативної енергії та ін.), подумай про ваші стосунки. Він правда той самий хлопець, чи ти сумніваєшся? Якби ти могла намалювати свої ідеальні стосунки, це схоже на те, що між вами?

Коли ти щасливіша – коли думаєш про нього, або коли ви разом? Або моментів нещастя більше? Будь чесна з собою, адже можливо ти зрозумієш, що тобі краще без нього.

3. Дозволь йому самому повернутися до тебе.

Якщо ти віриш, що це правильний для тебе чоловік, дозволь йому самому повернутися до тебе. Будь собою, такою, якою ти можеш бути, і реагуй відповідно. Коли він відчує тебе такою, в яку закохався одного разу, це полегшить його переживання і відновить інтерес.

Якщо вам судилося бути разом, він знайде шлях до тебе, і тобі не доведеться гадати, що він до тебе відчуває. Що б ти не робила, не бігай за ним. Ти ніколи не повинна цього робити, молити його про повернення. Ти варто більшого. Якщо він не усвідомлює цього, він все одно не заслуговує бути з тобою.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook