Відпочинок Сім'я

У Музеї Корсаків презентують нестандартне мистецтво

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на незвичайний мистецький проект.

У п’ятницю, 6 вересня, о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться презентація проекту «Спостереження» (відео та медіа-мистецтво) харківської художниці Белли Логачової.

«…У часи цифрових технологій, постійно потрапляючи під контроль камер спостереження, наша реальність поступово перетворюється на низку відеоматеріалів, складених різними джерелами. Спроба втекти від слідкування у медитативний стан відсутності і споглядання завершується тривожним втручанням «ока», яке дивиться прямо на вас. ..».

Таким є неординарний підхід Белли до сучасного мистецтва. Буде неймовірно оригінально!

Куратори: Олена КасперовичАндрій Палаш.

У день відкриття вхід вільний! Захід відбудеться за адресою м. Луцьк, вул. Карбишева, 1.

Довідково: 

Белла Логачова – художниця та фотографка, працює з відео та медіа-мистецтвом. Народилася в Маріуполі, живе та працює в Харкові. Закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв, стажувалася в Нюрнберзькій академії мистецтв, брала участь у воркшопах Бориса Михайлова та Сергія Браткова. 

Учасниця групи SOSka у 2005–2007 роках, групи Excess з 2009, руху Квартирні Виставки у 2010–2014роках. 

Учасниця виставок у Єрмілов Центрі, Інституті проблем сучасного мистецтва, Карась Галереї, Pinchuk Art Centre, її роботи також експонувалися в Австрії та США.

Викладає курс із сучасного мистецтва в Харківській державній академії дизайну та мистецтв і в Інституті проблем сучасного мистецтва.

Роботи Белли Логачової зберігаються у приватних колекціях України, США, Японії, Франції, Німеччини, Австрії, Шотландії.

Дата публікації: 04.09.2019 img Поділитися