Чому потрібно викидати старі речі

Головний закон багатства – щоб у життя прийшло щось нове, старого потрібно позбуватися. Інакше у вашому житті просто немає місця для чогось нового. Всі ми знаємо прислів’я: «Старе не піде – нове не прийде».

Коли ми користуємось старими речима, якими давно не користувались, слухаємо музику з минулого – ми ніби переносимось у минуле. Всі ці речі можемо назвати «Якорі емоцій».

Користуючись старими речима, ми не тільки згадуємо минуле життя та спогади, а і згадуємо минулі думки, які формували наше життя в той час. Відповідно, на теперішнє наше життя починають впливати минулі думки. Тому, ми не завжди отримуємо те, що хочемо. По фен-шую старі речі заважають руху енергії, тому про зміни не може йти мова.

Тримаючись старих речей з думками «Можливо, у мене не буде грошей купити таку нову річ, тому хай поки буде ця»  ми отримуємо бідність, якої так боїмося. Коли ми позбуваємося старих речей з думками «У мене точно буде можливість купити кращу та дорожчу річ», ми отримуємо багатство.

У кожного з нас є ціла купа речей, які ми можемо викинути, або віддати тим, кому ці речі є необхідними. Якщо ви не користувались деякими речима  більше ніж 1 рік, вони точно вам більше не знадобляться. Попробуйте позбавитись старих речей, та прослідкуйте, що ви відчували при цьому та через скільки до вас прийде щось нове.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook