мити голову шампунем

Двічі чи один раз: скільки потрібно мити волосся шампунем? – експерти розвінчують міфи

Двічі милити голову шампунем - необхідність чи маркетинговий хід? Як насправді правильно мити голову, розповідають експерти

Експерти у галузі догляду за волоссям наголошують, що для ефективного очищення голови одноразове застосування шампуню може виявитися недостатнім. Рекомендується використовувати шампунь двічі під час одного миття. Під час першого застосування видаляється шкірне сало, накопичений бруд та залишки стайлінгових продуктів, тоді як друге миття допомагає глибше очистити шкіру голови.

Пропускання другого застосування шампуню може призвести до втрати об’єму волосся, збільшення чутливості шкіри, а також зростання ризику розвитку лупи, – попереджають дерматокосметологи.

Дотримання правила подвійного миття голови набуває особливої важливості при використанні терапевтичних шампунів: спочатку необхідно вимити шампунем волосся та шкіру голови, а потім, застосувавши його знову, залишити на деякий час перед змиванням.

Помив голову – і захворів. А ваш шампунь безпечний?

Як використовувати шампунь, якщо миєте голову щодня

Для тих, хто миє волосся щоденно, дозволено обмежитися одноразовим нанесенням шампуню. Експерти також критикують практику рідко мити голову, щоб вона менше бруднилася або спосіб запобігання випадіння волосся. Радять замість цього вибирати адекватний домашній догляд.

Стилісти також підтримують цю думку, посилаючись на різниці у пінності шампуню між першим і другим застосуванням, що демонструє неефективність одноразового миття для повного очищення.

Вони вважають, що при щоденному митті голови подвійне застосування шампуню є непотрібним лише в разі, якщо не використовуються стайлінгові продукти. В інших випадках рекомендується використовувати шампунь двічі.

Це не тільки питання естетики очищення волосся та шкіри голови, але й здоров’я, оскільки заблоковані волосяні фолікули можуть сповільнити ріст волосся та спричинити їх витончення.

Сухий шампунь: плюси і мінуси, як вибрати і користуватися

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook