сухий шампунь

Сухий шампунь: плюси і мінуси, як вибрати і користуватися

Коли немає можливості помити голову, виручити може сухий шампунь. Які плюси та мінуси цього засобу? Як обрати сухий шампунь і як ним користуватися?

Зараз, коли не завжди є вода і світло та просто можливість вчасно помити голову, дедалі більшої популярності набуває сухий шампунь. Він дозволяє освіжити волосся без миття – достатньо нанести трохи засобу на коси, щоб мати красиву зачіску. Ми хочемо розповісти про плюси і мінуси використання сухого шампунь, а також поради, як його вибрати відповідно до свого типу волосся і як правильно користуватися.

Сухий шампунь: плюси і мінуси

Суть дії сухого шампуню грунтується на абсорбації себуму – секрету, який виділяють сальні залози шкіри голови. Завдяки натуральним інгредієнтам (борошно, крохмаль, камедь, біла глина тощо) сухий шампунь вбирає зайвий жир і волосся набуває свіжого вигляду.

Використання сухого шампуню має низку переваг:

  • його просто використовувати, можна взяти з собою у дорогу (у подорож чи відрядження), в лікарню або просто скористатися вдома, коли немає можливості помити голову;
  • підходить жінкам і чоловікам;
  • стане у пригоді людям із жирним волоссям: можна буде рідше мити голову;
  • сухий шампунь безпечний та екологічний, не шкодить волоссю та шкірі голови;
  • зручний у застосуванні: буває у вигляді спрею та порошку, тому можна обрати зручний для себе формат;
  • дозволяє швидко прибрати віск або гель з волосся;
  • додає волоссю додаткового об’єму.

Серед мінусів сухого шампуню (якщо можна це вважати мінусом) – ним не можна повноцінно замінити миття голови і постійно ним користуватися. Застосовувати сухий шампунь можна не частіше, як два рази на тиждень. Інакше є ризик того, що волосся буде сильніше жирніти, і доведеться мити голову частіше. Ще одна небезпека від надмірного використання –  закупорювання сальних залоз у шкірі голови. Оптимальний варіант – чергувати сухий шампунь і і миття голови або використовувати засіб лише за потреби, як виняток з правила.

сухий шампунь

Як вибрати сухий шампунь

Сухий шампунь буває двох видів: у вигляді порошку та спрею. Кожен з них має свої особливості.

Шампунь-порошок нагадує дитячу присипку, недорогий та економний. Але треба призвичаїтися ним користуватися. Волосся потрібно розділяти на проділи та акуратно припудрювати порошком. Потім причесатися гребінцем із рідкими зубцями.

Шампунь-спрей зручніше наносити, адже він рівномірно розпорошується у вигляді аерозолю, тому простіше контролювати його дозування. Перед використанням спрею балончик треба ретельно потрусити.

Хай який сухий шампунь ви оберете, зважайте на його колір. Якщо у вас темне волосся, білий сухий шампунь може залишати білий сухий осад.

Наносити сухий шампунь потрібно на корені волосся, розділивши його на пасма. Далі залишити на кілька хвилин, а потім помасувати шкіру голови та причесатися.

Обираючи сухий шампунь, зверніть увагу на рейтинги виробника та відгуки.

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook