Здоров'я та краса Народна медицина

Детокс печінки: 5 найкращих напоїв

Пийте ці напої перед сном, щоб очистити печінку і відновити сили.

Наше здоров’я залежить від харчування і способу життя. На жаль, сьогодні більшість людей вживає шкідливі продукти і веде малорухливий спосіб життя, що призводить до накопичення токсинів в організмі.

1. Ромашковий чай

Чай з ромашки очищає печінку під час сну. Він також заспокоює нервову систему, покращуючи якість сну і знімаючи стрес.

2. Гаряча вода з лимоном

Лимон має сечогінні властивості і сприяє детоксикації печінки.

3. Вівсяна вода

Вівсянка багата клітковиною, вітамінами і мінералами, які чудово підходять для покращення не тільки травлення, але також роботи печінки і кишечника. Коли купуватимете кашу, зверніть увагу на упаковку, щоб дізнатися, чи не містить вівсянка глютен.

Візьміть чашку вівсянки і 6 чашок фільтрованої води. Замочіть вівсянку в воді на сім годин, потім процідіть. Додайте в рідину трохи кориці і зберігайте напій в холодильнику. Пийте дві склянки ввечері за 30 хвилин до вечері і за 30 хвилин перед сном.

4. Імбирний чай з лимоном

Цей потужний напій очищає організм і допомагає схуднути. Імбир і лимон багаті вітамінами і антиоксидантами, які запобігають захворюванням і прискорюють обмін речовин. Вони також мають протизапальні властивості і виводять токсини з організму.

Пийте три рази в тиждень протягом 30 днів. Однак гіпертонікам протипоказаний цей напій через вміст імбиру.

5. Чай з м’ятою

Майже всім відомо, що м’ята корисна для травлення. Щовечора пийте такий чай за пів години перед сном протягом трьох тижнів.

Дата публікації: 23.01.2020 img Поділитися