Здоров'я та краса Сам собі лікар

На хворобу серця вказує одна ознака! Перевірте себе за хвилину!

Цей елементарний тест допоможе визначити, чи в порядку ваше серце!

Захворювання серця не завжди відразу ж виявляють себе клінічно. Людина може добре почуватися і бути активною, а потім раптово померти від серцевого нападу. Ожиріння, куріння і сидячий спосіб життя – головні вороги серцево-судинної системи. Але проблеми з серцем можуть наздогнати навіть тих, хто уважно стежить за своїм здоров’ям …

Як перевірити своє серце

Сядь на підлогу і витягни ноги вперед, тримай пальці ніг піднятими вгору. Витягни руку вперед і доторкнися до кінчиків пальців на ногах. Якщо ти робиш це з легкістю, можна сказати впевнено: твоя серцево-судинна система працює без зайвих навантажень і збоїв, хвороби серця будуть обходити тебе стороною!

Якщо ж тіло недостатньо гнучке, швидше за все, у тебе вже є проблеми з серцем. Справа в тому, що «дерев’яні», негнучкі люди мають жорсткі кровоносні судини! У даної групи людей спостерігаються порушення кровообігу через нестачу колагену, що робить судини пружними і молодими.

Жорсткі, малорухливі, негнучкі м’язи спини і ніг вказують на прямий шлях до кардіолога! Ці м’язи містять стільки ж колагену, скільки і кровоносні судини, по них можна судити про стан кровоносних судин всього організму.

Будь в хорошій формі і не забувай стежити за своїм тілом! Воно завжди підкаже, що потрібно робити, щоб поліпшити своє самопочуття – потрібно лише уважно прислухатися …

Дата публікації: 22.04.2020 img Поділитися