Як підстригтися, щоб виглядати молодше: стрижки для жінок 40+

Хочете постригтися? Вибираєте нову стрижку? Зауважте, деякі стрижки не тільки красиві і модні, а й можуть зробити вас молодшими.

Рвана піксі

Шарліз Терон, фото: Broadimage/REX/Shutterstock

Це дуже ефектна стрижка, яка привертає увагу. Причому за нею дуже просто доглядати: прокинулися, причесалися, розпушили пальцями – і все.

Класичне каре

Різ Уізерспун, фото: Jim Smeal/BEI/REX/Shutterstock

У будь-якому салоні перукар зробить коротку стрижку каре. Весь секрет у тому, як її укласти. Часи ідеальної укладки в минулому. Сьогодні у моді зачіска, ніби ви щойно прокинулися. Розпушене волосся робить образ молодшим і моднішим.

Боб-каре

Кейт Бланшетт, фото: Andrew H Walker/WWD/REX/Shutterstock

Жіночна версія стрижки боб передбачає довші пасма спереду і вкорочені ззаду. Ця зачіска робить обличчя більш витонченим.

Асиметрія

Тильда Суінтон, фото: David Fisher/REX/Shutterstock

Ще один варіант короткої стрижки після 40 років – асиметрія. Причому ви можете навмисно підкреслити за допомогою кольорових акцентів (тимчасових, звичайно ж).

Довгий чубчик

Дженніфер Гарнер

Сьогодні стилісти віддають перевагу подовженим варіантам чубчиків, які можна укладати хаотично. Закривши лоб, легко скоригувати природну асиметрію обличчя і підкреслити переваги. До того ж з чубчиком можна заощадити на тональному кремі і ін’єкціях ботоксу.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook