жінка після 40 років

Десять речей, які починає розуміти жінка після 40

Жінка після 40 починає розуміти багато важливих речей і дивиться на життя по-новому. Адже у цьому віці вже не треба нічого нікому доводити - можна просто бути собою, просто жити.

Авторка блогу “Доступно та просто про моду і стиль” Кльош написала цей текст п’ять років тому. Тоді їй було майже 45. Зараз – майже 50. “Сьогодні я текст просто переклала, нічого не змінивши – каже блогерка. – Бо тепер все це ще більш актуально”. І не тільки якщо ти жінка після 40. І після 50.

Багато жінок у цьому дописі побачить себе, багато хто цього досі прагне. Адже соціальні шаблони часто псують життя, знецінюють його, змушують нас прагнути якогось недосяжного ідеалу. І лише коли ми перестаємо гнатися з ним, можна відчути гармонію і почати отримувати задоволення від життя. Бути просто собою…

Жінка після 40 зрозуміла, що…

  1. Ти не мусиш носити підбори, щоб здаватися вищою на зріст. Не мусиш носити «статусні» речі, щоб здаватися багатшою. Не треба вдавати з себе когось, ким ти не є. Можна дозволити собі бути собою.
  2. Не треба намагатися сподобатися усім. Це все одно неможливо.
  3. Варто намагатися сподобатися лише одній людині – собі самій у дзеркалі. Якщо тобі подобається твоє відображення, цього цілком достатньо для впевненості в собі.
  4. Не треба носити речі тільки тому, що вони в тренді. Можна носити те, що тобі подобається та пасує. Якщо воно ще й в тренді – тим краще.
  5. Щоб виглядати сучасно, вистачить одної модної речі в ансамблі та актуальної зачіски.
  6. Щоб виглядати молодо, треба спочатку виглядати задоволеною, розслабленою та відпочилою. Далеко не завжди це можливо. Та якщо цього нема, пластичні хірурги безсилі.
  7. Ніщо так не покращує фігуру як пряма спина.
  8. Ніщо так не покращує колір обличчя як задоволення. Якщо щось приносить задоволення – шоколад, келих вина чи вистава в театрі – можна вважати це процедурою для краси.
  9. У мене нема і не буде іншої мене. Вищою, гарнішою і молодшою я вже ніколи не буду. Нема сенсу через те перейматися, краще отримувати ті задоволення, які може дати життя, в тому тілі, яке маю.
  10. Не треба нікому нічого доводити. Собі самій теж. Треба просто жити.

Авторка – Кльош

Радимо прочитати також інші публікації:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook