Дизайн Майстер-клас

Як зробити садові фігури своїми руками. Три прості, але красиві ідеї (фото і майстер-клас)

Зі звичайного цементного розчину можна зробити стильний декор для подвір’я і саду. Усе просто! Для вас – цікаві фото та ідеї садових фігур, які вам захочеться втілити!

Якщо ви раніше не використовували цементний розчин із декоративною метою, краще почати з чогось простого, що не вимагає навичок ліплення. Це можуть бути гриби, кулі або горщики.

Для виготовлення гриба знадобляться старий гумовий м’яч або миска, вистелена поліетиленом (для шапочки), пластикова пляшка (для ніжки), металевий прутик (для з’єднання шапочки і ніжки). М’яч треба розрізати навпіл, покласти половину у відро з піском (для фіксації об’єму), рівномірно втиснути, заповнити цементним розчином, вставити посередині прутик. Із пляшки зрізати дно, одягнути горлечко на прутик і злегка втопити у цемент. Залити розчином пляшку. Через кілька днів зняти пляшку і м’яч. Ще через кілька днів розфарбувати.

Зробити ажурну кулю теж зовсім просто. Треба надути повітряну кульку і обмотати її шнурівкою, змоченою у цементному розчині з додаванням невеликої кількості гіпсу. Після висихання цементу кульку проколоти і дістати.

Якщо залити цементним розчином гумові м’ячики, можна зробити монолітні кулі різних розмірів.
Використовуючи пластикові контейнери, досить просто зробити горщики. Треба вставити контейнери один в один, а порожнину між ними заповнити цементним розчином.

Дата публікації: 19.06.2020 img Поділитися