Здоров'я та краса Сам собі лікар

Дефіцит цієї речовини викликає головний біль, слабкість і навіть забудькуватість!

Ви навіть не здогадувались про це. Прочитайте це, ви будете вражені!

Серотонін – хімічна речовина, від якої залежить психологічна та фізична діяльність людини. Він синтезується в нашому організмі: частина в головному мозку, а частина – в кишечнику. Якщо організму бракує серотоніну, змінюється поведінка, апетит, настрій, знижується лібідо.

Ось перелік симптомів, які свідчать про те, що у вас низький вміст цієї речовини:

Проблеми з травленням

М’язи в нашому шлунково-кишковому тракті під час вживання їжі скорочуються, щоб переміщати продукти через усю систему. Коли рівень серотоніну низький, наші клітини не виділяють достатню кількість кальцію. Якщо його мало, м’язи перестають ефективно скорочуватися, що призводить до погіршення травлення та процесів метаболізму.

Цікавий факт: майже 95% серотоніну виробляється і зберігається в кишечнику. Дефіцит цього нейромедіатора викликає зміни в функціях кишечника. Це провокує часті розлади й закрепи.

Слабка імунна система

Низький рівень серотоніну призводить до втоми, слабкості м’язів, поганого настрою. Дефіцит цієї речовини призводить до відчуття сонливості протягом дня, натомість вночі це проходить.

Бажання їсти солону їжу

Ці дані дуже цікаві: людям, які мають низький рівень серотоніну у своєму тілі, не вистачає натрію, а тому вони хочуть їсти солону їжу.

Депресія

Серотонін – це гормон хорошого настрою, тому його дефіцит пов’язаний з розвитком депресії. Якщо змінити раціон та займатися спортом, можна уникнути гострих її проявів.

Тривога

Нестача серотоніну призводить до збільшення відчуття тривоги та дратівливості.

Мігрень

Серотонін відіграє ключову роль у розвитку головних болів і мігрені.

Проблеми з пам’яттю

Багато проблем з пам’яттю, таких як брак уваги, труднощі з концентрацією свідчать про низький рівень серотоніну.

Якщо у вас більше ніж 5 симптомів, проконсультуйтеся з лікарем! Можливо, потрібне лікування.

За матеріалами

Дата публікації: 07.12.2019 img Поділитися