Відпочинок у Кароліно-Бугазі
За шоколадною засмагою ми заїдемо в Кароліно-Бугаз. Пустельний курорт з кількома кущами та майже без затінків подарує вам шоколадний відтінок шкіри. Село розділене залізничним полотном на дві частини, але пляжі вражають простором. Єдиний мінус – велика кількість недобудов прямо біля пляжу. Але якщо дивитися не на стіни, а в бік горизонту, то велика ймовірність побачити в морі дельфінів. Торгових точок і сувенірних крамниць тут небагато, дитяча розважальна зона є лише в центральній частині. У Кароліно-Бугаз приїжджають на відпочинок з наметами, а за веселощами їдуть далі.
Відпочинок у Сергіївці
Розташована трохи південніше Сергіївка не гуде музикою, але повністю виправдовує статус морського курорту. Вода в морі прозора, пляжі широкі й тихі, повітря чисте. На ринку продають свіжовиловлених креветок та мідій. Гуляючи берегом, будьте готові, що далеко від центру ви цілком можете зустріти групу нудистів.
Крім відпочинку Сергіївка славиться тим, що тут можна поправити здоров’я, грязі Шаболатського лиману застосовуються в лікувальних цілях від різних хвороб. Можна заселитися в один з будиночків у місцевих, а лікування замовити в санаторії.
Відпочинок у Курортному, Лебедівці та Катранці
Зовсім поруч є ще три курортних села, де можна поправити здоров’я. Село Курортне розташоване біля Шаболатського лиману. Проживання та харчування тут недорогі, в основному через те, що курорт тільки розвивається. Поруч, в Лебедівці, з білосніжним чистим пляжем межує дубовий ліс. Трохи глибше від берега – сосновий ліс. Якщо прогулятися вздовж мису, то можна зустріти поклади блакитної глини, подихати випарами лиману. Але на пляжах все максимально аскетично, без навісів і душових кабінок. Шанувальникам кемпінгу тут точно сподобається. Відразу за базою «Хвиля», за поворотом, можна жити в наметах безкоштовно, а трохи глибше в лісі розташувалася платний, обладнаний кемпінг-майданчик.
Трійцю завершує село Катранка, розташоване між двома озерами. Сюди їдуть як на мінерально-грязьовий курорт, оскільки лиман Шагани також широко відомий своїми цілющими властивостями. Звідси їдуть на екскурсії в Дунайський біосферний заповідник. На курорті ще відчувається відгомін радянської рекреації. Бази відпочинку перетерпіли максимум косметичний ремонт, банкоматів немає, Wi-Fi тільки в деяких закладах. Але природа все перекриває – можна засмагати біля моря, гуляти біля лиману та рибалить в озерах.
Відпочинок у Вилковому
Місто на воді в дельті Дунаю кілька століть назад уподобали старовіри, які живуть тут по цей день. Це чи не найзеленіший курорт Одеської області, вулицями тут плавають катери та човни. У будинках пахне яблуками, медом і вином. А ось купатися тут не радимо, тому що Дунай має сильну течію. Залишитися на кілька днів тут, звичайно можна, тим більше що місцеві здають недороге житло. Але в основному сюди приїжджають на екскурсію в Дунайський біосферний заповідник і за частуваннями.