Чим відрізняються діти, які з’явилися на світ завдяки кесаревому розтину

Чи знаєте ви, що за тривалий час існування такої операції з'явилося чимало міфів про кесарів розтин? Хочемо деякі з них розвіяти, а деякі підтвердити.

Що таке кесарів розтин?

Це хірургічне втручання під час пологів. Завдяки йому дитинка витягується з материнського живота шляхом хірургічного розрізу в матці

Також, цю процедуру ще називають штучними пологами.

Зазвичай, кесарів розтин є планованим, тобто лікарі знають, що під час пологів є загрози, яких можна уникнути виконавши цю операцію.

Часто буває і таке, що жінки самі просять виконати кесарів розтин під час пологів, бо вже не можуть терпіти, або знають наперед, що не витримають потугів.

1. Гіперактивність

Чомусь, багато хто каже, що причиною гіперактивності є саме кесарів розтин, але ці люди забувають, що це проблема усього нашого століття, тому цю процедуру нема у чому звинувачувати. А взагалі, якщо дитину правильно виховувати то її енергію можна спрямувати у правильне русло.

Кому роблять кесарів розтин, показання до процедури, як підготуватися -  Гінекологія - TCH.ua

2. Проблеми з розумовим розвитком

Тут, взагалі повний міф. Дуже рідко причинами сповільненого розвитку є кесарів розтин. Зазвичай, при важких пологах природнім шляхом є більше шансів на такі загрози.

3. Фізична недорозвиненість

Так, дітей, які народжені шляхом кесаревого розтину ставлять на облік до педіатра, але не варто боятися цього. Це всього лиш міри безпеки!

Щодо фізичної недорозвиненості, то більше ризиків отримати такий діагноз в результаті наркозу під час пологів, або потраплянні навколоплідних вод.

Також, причиною може бути, коли маму завчасно не підготували до такої операції, але ризики мінімальні.

Кесарів розтин

4. Частий плач

Так, під час кесаревого розтину у дитини не проходить процес необхідного виділення гормонів, які є у діток, що народжуються природнім шляхом.

Тому, можуть бути певні проблеми з нервовою системою, але це тільки у перші два місяці і це не у всіх діток.

5. Брак молока

Так, мамі після проведення такої операції дають антибіотики, тому сам процес лактації може бути погіршений, але це буває часто і у жінок, що народжували природнім шляхом, навіть без антибіотиків.

Тому, перш ніж народжувати оберіть собі кваліфікованого лікаря, якому можете довіряти і не хвилюйтеся про це!

Просто любіть своє маля, менше стресуйте та насолоджуйтеся моментами!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook