Здоров'я та краса Консультація лікаря

Чим більше важите, тим більше пийте

Щоб дізнатися, скільки води треба випивати на день, свою вагу у кілограмах поділіть на 20– це й буде ваша щоденна норма(в літрах).

Щоденна норма – п’ять-шість склянок води

«Недостатнє надходження в організм води стає причиною виникнення багатьох захворювань», –розповідає лікар-натуропат Ольга БАЙТУРІНА. Річ у тому, що клітини нашого тіла вміщують від 60 до 90% води. Найбільш насичені водою клітини мозку та кишкового тракту. Вода використовується організмом для підтримки всіх його функцій. З водою у кожну кліпну надходять поживні речовини і з водою із них вимиваються шлаки. Тому мало пити – собі шкодити.

Щоб дізнатися, скільки води треба випивати на день, скористайтеся формулою:свою вагу у кілограмах поділіть на20– це й буде ваша щоденна норма(в літрах). Врахуйте, щорідина потрапляє в організм і за рахунок спожитої їжі, і за рахунок метаболічних процесів, отже, в чистому вигляді потрібно споживати десь 5–6 склянок води. Якщо води в організмі достатньо, то сеча майже не має забарвлення. Ознакою нестачі води в орга¬нізмі є темно-жовтий колір сечі і різкий її запах.

«Вранці, як тільки ви встали з ліжка, варто випити 1–2 склянки води, краще теплої, – радить лікар. – Перед обідом і вечерею потрібно випивати по 1 склянці води не пізніше, ніж за 20 хв до їди. Після прийому їжі рідину можна пити через годину-півтори. Не слід пити рідину під час їди. Змініть режим споживання води – і ви переконає¬теся, що ваше самопочуття значно поліпшилося».

Дата публікації: 28.02.2017 img Поділитися