планшет

Чи варто купувати своїй дитині планшет?

Рекомендації щодо використання планшета пов'язані з віковими особливостями розвитку нервової системи та формуванням зору у дитини.

Спеціалісти радять знайомити малюків із гаджетами приблизно у віці трьох років. До цього є небажаним використання не тільки смартфонів та планшетів, але й телевізора чи ноутбука. Такі рекомендації пов’язані з віковими особливостями розвитку нервової системи та формуванням зору.

Коли дитина вже трохи підросла, потрібно знайомити її з гаджетами, адже це допомагає адаптуватися в сучасному світі та стати повноцінним членом «цифрового суспільства». А щоб уникнути неприємної ситуації, коли в маленького користувача виникає залежність від ігор та перегляду коротких відео, важливо змалку привчати використовувати планшет Lenovo з користю.

Навчання та розвиток

Сучасні гаджети не тільки допомагають у навчанні, але й є невід’ємною його частиною: онлайн-уроки, електронні книги, пошук інформації, виконання тестів тощо.

Яку ж користь може принести планшет найменшим? Дуже велику, якщо правильно використовувати цей інструмент. Наприклад, можна скачати та включати для дитини мультики, що допоможуть вивчити цифри, літери, кольори, форми, тварин тощо.

Звісно ж, у віці до 5 років педіатри радять обмежувати користування гаджетами до 30 хвилин на добу. Проте в реальному світі виконати це правило буває досить складно. Особливо зараз, коли часто доводиться сидіти з дитиною в сховищі чи іншому безпечному місці.

У такі моменти планшет із розвиваючим цифровим контентом буде дійсно корисним та доречним. У цьому випадку мультики та відео не тільки будуть допомагати отримати нові знання, а й ефективно відволікатимуть від тривоги та небезпек.

планшет

Спілкування

Зараз в Україні ситуація склалася таким чином, що багато родин страждають через розлуку, пов’язану з від’їздом до більш безпечних регіонів та країн. Щоб зменшити стрес для дитини, можна налагодити стабільний відеозв’язок із людьми, які відіграють важливу роль у її житті.

А більш дорослі користувачі часто використовують гаджет для спілкування з друзями та однолітками. Якщо бажаєте, щоби такі розмови приносили реальну користь розвитку, спробуйте налагодити контакт своєї дитини з носіями іноземної мови, яку вона вивчає. Зараз є досить багато сайтів та платформ, що дають змогу швидко знайти потрібного співрозмовника.

Ігри

Ігри займають значуще місце в житті дітей. Звісно, планшет не має повністю замінити іграшки та настільні ігри, але може стати частиною дитячого дозвілля.

Знову ж таки, зараз багато доступних, цікавих та безкоштовних застосунків, які принесуть малюкові тільки користь та допоможуть отримати нові знання та навички.

Головне, щоби батьки контролювали не тільки час, який дитина проводить із планшетом у руках, але й обмежували її доступ до небажаного контенту. Для цього достатньо скористатися опцією батьківського контролю і всі небажані сайти та застосунки будуть автоматично блокуватися. За поміркованого ставлення гаджети в житті дитини відіграватимуть виключно позитивну роль.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook