Здоров'я та краса Народна медицина

Чому жінкам треба їсти топінамбур

Топінамбур ще називають земляною грушею. Цей овоч має не дуже гарний вигляд, але містить багато корисних властивостей. На смак топінамбур нагадує качан капусти та солодкий редис, ще й можна відчути легкий горіховий присмак.

Регулює тиск 

Цей коренеплід містить у собі високий рівень інсуліну, а це сприяє зниженню кров’яного тиску. Корисним речовинам цього овоча вдається дістатися до нижніх відділів кишківника, де живуть та годуються цими речовинами корисні бактерії. За результатами досліджень, підтримання мікрофлори в такий спосіб, є гарним методом лікування та профілактики гіпертонії.

Високий вміст калію у топінамбурі зменшує ймовірність захворювання серця. Якщо у людини високий кров’яний тиск, тоді слід збільшити кількість калію в організмі.

Знижує холестерин

Топінамбур знижує рівень холестерину у крові, а також, через високий вміст пробіотиків, допоможе налагодити метаболізм жирів.

У одній земляній груші міститься одна четверта частина денної норми заліза. Залізо має дуже важливий вплив на організм людини та здоров’я в цілому.

Земляна груша має високий вміст білка, а це допомагає печінці краще здійснювати детоксикацію, а у сполучної тканини підтримується гнучкість.

Що приготувати із топінамбура. 15 рецептів

Дата публікації: 28.10.2021 img Поділитися