5 доступних речей, які знищують коронавірус

Сьогодні усі говорять про коронавірус. А найбільше – про методи профілактики, адже кожен прагне захистити себе і своїх рідних від цього небезпечного захворювання. Ні вакцини, ні ліків проти нього ще немає, але є доступні та ефективні засоби, які знищують цей вірус.
  1. Сонце

Як показують результати досліджень, коронавірус не терпить сонця і тепла і гине за температури +26-27 градусів. Але це не означає, коли надворі стане тепліше, вірус зникне. Коронавірус поширений і в країнах з жарким кліматом. Окрім того, він чудово почувається у нашому тілі, яке має постійну температуру 36,5-37 градусів. Тому вживати профілактичних заходів потрібно скрізь, де зафіксовані випадки захворювання і є ризик інфікуватися.

2. Повітря

Воно не знищує корона вірус, але провітрювати приміщення і робити вологе прибирання у час пандемії потрібно обов’язково! Інакше із часточками пилу у ваші дихальні шляхи може потрапити вірус і наробити лиха. Прогулянки на свіжому повітрі такох корисні і необхідні нашому організму. Однак пам’ятайте, що при чиханні або кашлі вірус і краплинками лини може розлітатися від хворої людини на відстань до 5 метрів. Навіть якщо поряд вами не проходив інфікований, небезпека залишається: вірус може жити на поверхнях предметів від кількох годин до кількох діб. Тому коли виходите з дому, краще не торкайтеся жодних предметів або ж потім дуже ретельно вимийте руки. На тканинах корона вірус живе  6-12 годин. Його досить просто знищити за допомогою звичайного прального порошку. Широкий вибір пральних порошків та інших засобів для прання представлений в інтернет-магазині Kasta.

3. Вода

Так-так, звичайна вода – один з найефективніших методів профілактики корона вірусу. Водою з милом потрібно регулярно мити руки, щоб знищити вірус, які на них можуть бути. Якщо не дбати про гігієну рук, вірус можна занести в організм, просто торкнувшись свого обличчя або протерши очі. А слизові – це відкриті ворота для інфекції. Для попередження інфікування також корисно пити якомога більше теплої води і полоскати горло теплою солоною водою.

4. Спирт

Як і будь-який інший вірус, коронавірус  знищує спирт. Але він повинен мати міцність не менше 70 градусів. Щоб знищити вірус на руках, предметах, побутових приладах достатньо просто протерти їх спиртом. Але пам’ятайте, що міцний спирт може пошкодити деякі поверхні, травмувати слизові, пошкодити деякі тканини, адже спирт є досить агресивною речовиною.

5. Мийні засоби

Найпоширеніший спосіб передачі корона вірусу – під час контактування людей: через рукостискання, дверні ручки, поручні у громадському транспорті тощо. Саме тому так важливо регуряно мити руки з милом, а коли це неможливо – користуватися антисептиком. Дбайте про чистоту приміщень, в яких перебуваєте. За можливості, варто використовувати побутову хімію, яка містить хлор – він знищує практично всі віруси та бактерії. Також можна застосовувати оцтову кислоту, нашатирний спирт та перекись водню. Необхідні засоби для прибирання дому можна придбати на сайті Kasta.ua.

І пам’ятайте, що найкраща профілактика коронавірусу – це дотримання правил карантину та особистої гігієни! Будьте здорові!

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook