Здоров'я та краса Краса

Чому так важливо приймати вранці контрастний душ

Вранці так і хочеться поніжитися зайві хвилини в ліжку. Але фахівці кажуть, що краще почати свій ранок не з чашки кави і лежання в ліжку, а з контрастного душу. Чому важливо приймати вранці душ?

Дія води на організм різна, залежно від її температури. Якщо вода буде гарячою або теплою, то після душу вам потрібна буде чашка кави, щоб підбадьоритися. Високі температури розслаблюють тіло. Зовсім інша справа, коли душ буде контрастним.

Причини приймати контрастний душ вранці

  1. Замінює каву. Ранковий душ допомагає прокинутися після сну.
  2. Покращує стан шкіри. Чергування теплої і холодної води робить шкіру пружною і підтягнутою.
  3. Піднімає настрій. Згідно з дослідженнями, 90% людей після душу відчувають поліпшення настрою.
  4. Допомагає відчувати себе привабливою. Одне дослідження свідчить, що половина жінок, що приймають душ вранці, відчувають себе красивішими після гігієнічної процедури, ніж до неї.

Методика контрастного душу «90 секунд»

Така методика допомагає швидко підбадьоритися і налаштуватися на робочу хвилю.

Суть методики

Спочатку ви миєтеся як зазвичай, коли гігієнічні процедури ви закінчили, кран вивертайте в бік холодної води до упору, направляйте струмінь на себе і рахуйте до 30.

Поверніть кран на вихідну позицію теплої або гарячої води, але в жодному разі не вивертайте його до упору, щоб не обпектися. Стійте під струменем і рахуйте до 30. Потім знову 30 секунд стійте під холодним струменем.

Вимкніть воду, добре розітріть тіло рушником, нанесіть крем, одягніть халат і починайте збиратися на роботу.

Як працює контрастний душ?

Коли ви перемикаєте воду, тіло відчуває температурний шок. Йому доводиться швидко адаптуватися. Холодна вода запускає механізм прискореного спалювання калорій. А гаряча вода змушує капіляри розширитися, що покращує кровообіг і постачання мозку киснем. Такий душ допомагає прийти в себе після сну і налаштуватися на роботу.

Джерело

Дата публікації: 04.05.2019 img Поділитися