Здоров'я та краса Народна медицина

Болить спина? Допоможе желатинова настоянка

Про те, як лікувати остеохондроз, розповідає мануальний терапевт. Одна із складових його терапії – лікування желатином.

Остеохондроз – хвороба широко розповсюджена і настільки небезпечна, що входить у п’ятірку патологій, які призводять до втрати працездатності і навіть інвалідності. Ним не хворіють тільки немовлята. У своєму блозі фітотеапевт і мануальний терапевт Сергій Вдович розповів, як можна протистояти остеохондрозу.
“Наприкінці вісімдесятих років минулого століття діагноз остеохондроз виставлявся людям не молодшим 45 років, – розповідає спеціаліст. – На жаль, протягом багатьох років моєї практики, ця хвороба катастрофічно молодшала і найменшому пацієнту, який звертався останнім часом, було всього 8 років. Хоча є й гарні новини: практика свідчить, якщо дотримуватись рухливого способу життя з раннього віку, то остеохондроз можливо попередити або надовго відтермінувати”.
Остеохондроз має декілька причин:
 • нездорове харчування;
 • вживання недостатньої кількості води;
 • шкідливі звички;
 • недотримання режиму праці і відпочинку;
 • недостатньо фізичної активності;
 • порушення обмінних процесів організму.
Уникайте цих факторів і це буде гарною профілактикою розвитку остеохондрозу. А якщо у вас уже є остеохондроз, його треба лікувати комплексно. Лікування треба спрямувати на забезпечення повноцінного живлення хребетних дисків.
 1. Лікування плаванням. Знаходячись у басейні на людину не діє сила тяжіння але фізична активність зберігається.
 2. Лікувальна фізкультура. Вправи спрямовані на розробку та прокачування хребта. Навантаження помірне. Витяжка хребта.
 3. Масаж та мануальна терапія. Застосовую техніки, як наукової, так народної медицини, деколи і м’які техніки в період загострення.
 4. Мазі та натирання.
 5. Лікування порушення обміну речовин. Збори лікарських рослин.
 6. Лікування желатином. До його складу входять речовини й елементи, що відновлюють структуру хрящів (колаген, амінокислоти, мікроелементи, вітаміни, макроелементи).
“У домашніх умовах желатинова настоянка готується таким чином: ввечері в 100 мл кип’яченої води кімнатної температури додати 1 ч. ложку харчового желатину і залишити набухати до ранку, – розповідає мануальний терапевт. – У набряклий желатин вранці можна додати теплу воду з медом, сік або компот із сухофруктів. Ретельно розмішати і випити за 20-30 хв до їди. Пити слід місячними курсами. Рекомендую 2-3 курси на рік”.
Дата публікації: 21.01.2021 img Поділитися