Здоров'я та краса Народна медицина

Алое і лимон очистять кишківник від бактерій і шлаків

Ось чому вам потрібно якомога швидше приготувати і випити цей напій…

Нам необхідна їжа, щоб у нас була енергія для виконання різних дій. Але організм не використовує все, що ми споживаємо, і зайві відходи повинні виходити.

Під час травлення організм відокремлює поживну їжу від відходів і шлаків, які йдуть в товсту кишку. Функція товстої кишки надзвичайно важлива для організму, і вона служить для позбавлення від «сміття».

Якщо товста кишка не виконує свою функцію, шлаки починають накопичуватися в організмі. Це може викликати внутрішнє отруєння, яке призводить до смерті. Саме тому так важливо, щоб ми дбали про товстій кишці і її роботі.

Протягом всього нашого життя, організм переробляє 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини. Це означає, що в кишечнику накопичується близько 7 кілограмів відходів. Якщо від них не позбутися, то вони зашкодять здоров’ю і отруять кров. В результаті, людина починає страждати від різних серйозних захворювань.

Коли у нас хворий кишечник, з’являються такі симптоми, як запори, діабет, повільний обмін речовин, надмірна вага, захворювання нирок, проблеми із зором і слухом, проблемна шкіра, ламке волосся і нігті і навіть артрит.

Для очищення товстої кишки нам необхідно:

  • Сік 1 лимона.
  • Алое вера.
  • Мед (за бажанням).

Для початку витягніть гель з алое вера. Для цього ми рекомендуємо надіти рукавички, і бути обережними, щоб не забруднити одяг. Вам необхідно очистити гель від слизу, щоб залишилася тільки внутрішня прозора м’якоть листя.

Тепер збийте в блендері склянку гелю алое вера, лимонний сік і мед до густої консистенції. Пийте цей потужний напій двічі на день.

Алое і лимон очистять кишечник від бактерій і шлаків, а також відновлять слизову оболонку кишечника, знімуть біль і запалення.

Дата публікації: 22.07.2021 img Поділитися