коляска візок для прогулянки Відпочинок Діти

Легкі коляски для прогулянок: підбірка кращих варіантів

Коляски для прогулянок – це транспорт для дітей від 6 місяців, які вже вміють сидіти. Такі конструкції розділяються за видами з урахуванням сезонності та механізму складання.

Коляски для прогулянок – це транспорт для дітей від 6 місяців, які вже вміють сидіти. Такі конструкції розділяються за видами з урахуванням сезонності та механізму складання. Вироби також відрізняються один від одного своїми особливостями (наявність спеціальних аксесуарів, тип та розмір коліс, маневреність). Як вибрати легку коляску для прогулянок та не припуститися помилки – розглянемо далі.

Особливості колясок для прогулянок

Дитячий транспорт повинен відповідати трьом ключовим параметрам:

 • безпека та комфорт для малюка;
 • зручність для батьків;
 • мінімальна вага.

Ідеальна коляска – це конструкція із сукупністю характеристик, що роблять її експлуатацію можливою в будь-яких умовах. Такий дитячий транспорт у великому асортименті представлений в магазині Алло.

Вибір легкої коляски: ключові параметри

Вибираючи моделі, потрібно приділити увагу таким характеристикам:

 • габарити – оптимально купувати невеликі за розміром конструкції, з якими можна легко справлятися під час прогулянки, слідуючи за малюком, що ходить самостійно;
 • вага – коляска для будь-якої пори року повинна відрізнятися мінімальною вагою;
 • якість матеріалів – чим вона вища, тим безпечніше та комфортніше буде малюкові та його батькам;
 • механізм складання – забезпечує зручне зберігання чи перевезення;
 • амортизація – знижує дискомфорт дитини під час руху по нерівних поверхнях;
 • безпека – потрібно купувати вироби від надійних брендів, які відповідають чинним стандартам та вимогам.

Кращі легкі коляски для прогулянок

Придбання дитячого транспорту – відповідальне завдання для батьків. Від правильності прийнятого рішення буде залежати комфорт малюка та дорослих під час прогулянки чи подорожі. Тому, коли будете розглядати коляски для дітей, потрібно орієнтуватися не лише на ключові параметри, а й на існуючі рейтинги таких виробів. Кращі моделі транспорту для прогулянок:

 • Chicco Ohlala. Коляска-книжка, вага якої не перевищує 3,8 кг. Для неї характерні відмінна маневреність, місткий кошик та зручний механізм складання. Ультралегка конструкція підходить для дітей вагою до 15 кг.
 • GB Pockit. Наймініатюрніша з сучасних колясок. При вазі 4,3 кг вона витримує дитину з масою тіла до 15 кг. Компактні габарити, механізм трансформації до розміру сумки, комфорт та безпека для малюка – її головні особливості.
 • Inglesina Quid. Ультракомпактна, суперлегка коляска – ідеальне рішення для прогулянок та подорожей. Тут передбачений механізм складання однією рукою, а рама відрізняється мінімальною вагою у поєднанні з міцністю та надійністю. Серед особливостей також зручний капюшон, регульований нахил спинки.

Щоб швидко вибрати легку прогулянкову коляску та не припуститися помилки, бажано заздалегідь продумати, які характеристики є найважливішими для неї.

 

 

Дата публікації: 20.07.2022 img Поділитися