Діти Сім'я

Фрази, які важливо сказати своїй дитині

Про що важливо сказати своїй дитині, щоб виростити її щасливою ​​людиною? Ви будете здивовані тим, наскільки все просто…

“Жодні батьківські настанови не здатні замінити дитині її власний досвід, який вона буде отримувати протягом життя, – запевняє психологиня Ольга Бичкова. – Однак роль батьків не варто применшувати, вони дійсно здатні направити чадо в бік щасливого повноцінного і гармонійного життя. Як? Своїм прикладом і цими фразами!”

Психологиня розповідає, які саме слова потрібно казати своїм дітям, щоб вони виросли щасливими:

Ти заслуговуєш любові

Це, мабуть, найголовніше, що вам необхідно донести своїй дитині. Те, що її люблять незалежно від того, як вона вчинила чи подумала що сказала і як виглядає. Любов – те, що має йти за замовчуванням. Її не потрібно заслуговувати або заробляти, як-то високою оцінкою у щоденнику.

Ти з’явився на цей світ не випадково

Суть цієї фрази в тому, що кожна людина має своє призначення. Але його не потрібно шукати зовні, воно закладене всередині кожного. Щоб зрозуміти його, необхідно просто прислухатися до власного внутрішнього голосу. Рано чи пізно це призначення дасть про себе знати. Разом з тим, важливо пояснити дитині, що вона не повинна міняти свій життєвий маршрут під впливом коментарів оточуючих. Її життя – це її життя і більше нічиє. Мама з татом може рекомендувати, підказувати, спрямовувати – не більше.

Не біжи від поганих емоцій

Негативні емоції мають таке ж право на існування, як позитивні. Вони – лише сигнали, що говорять про внутрішні процеси людини. До них важливо прислухатися, але придушувати або лякатися їх не варто.

Ці фрази і, головним чином, думки, які в них вкладено, допоможуть виростити вам по-справжньому щасливу ​​людини. Здатну на емпатію до інших і безумовну любов до себе.

Дата публікації: 25.10.2021 img Поділитися