Здоров'я та краса Сам собі лікар

Професійні хвороби водіїв – це, коли болить…

Люди, придбавши машину, практично цілодобово не вилазять з неї, сідаючи за кермо навіть для того, щоб з’їздити до магазину.

Про це чудово знають ті, чия професія пов’язана з далекими поїздками, – далекобійники і таксисти. Але дивно, що звичайні люди, придбавши машину, практично цілодобово не вилазять з неї, сідаючи за кермо навіть для того, щоб з’їздити до магазину, який майже поряд. Професійні хвороби водіїв – це, коли болить…

..ХРЕБЕТ І ПОПЕРЕК
Причина – тривале сидіння за кермом, через що сповільнюється кровообіг у малому тазу. Сюди можна зарахувати ще й радикуліти, остеохондрози, геморой і простатит.

…ГОЛОВА І СЕРЦЕ
Не вірте тим, хто каже, що за кермом відпочиває. Насправді людина, її нервова система перебувають у постійній напрузі, що стає причиною серцево-судинних захворювань. У водіїв часто фіксують збої серцевого ритму, гіпертонію, інфаркти.

…ШЛУНОК
Хвороби шлунково-кишкового тракту у водіїв спричиняє нерегулярне й неповноцінне харчування під час роботи. Хоч це доля радше водіїв-професіоналів, ніж любителів.

ЗМІНИ ПОЗУ!
Що робити, щоби не допустити появи цих хвороб і надто переходу їх у хронічну форму? Хай там як банально це звучить, але передусім варто урізноманітити фізичні навантаження. Мається на увазі щоденний комплекс гімнастичних вправ, аби тримати в нормі серце, судини й підтримувати тонус нервової системи.
Це найзвичайнісінька зарядка. Але до нього неодмінно мають входити кругові рухи в поперековому відділі хребта, всілякі нахили, згинання й розгинання.
І немає нічого кращого за контрастний душ. Процедура поліпшить кровообіг шкіри, центральний кровообіг, нормалізує нервову систему й простимулює імунну.
Завершальним акордом цих щоденних профілактичних заходів має бути прогулянка на повітрі. За день потрібно проходити приблизно 5 кілометрів за 40 хвилин.

Дата публікації: 02.04.2017 img Поділитися