“Складні, незрозумілі речі створюють дискомфорт і бажання уникати зустрічі з ними, – пише експерт зі схуднення Віктор Мандзяк. – От як ви сприймаєте наступну інформацію? “Для того щоб схуднути, треба розрахувати свій денний дефіцитний калораж. Створити його на основі певного співвідношення білків, жирів та вуглеводів. Підібрати силові вправи, які б гармонійно розвивали ОРА. В процесі схуднення варто врахувати адаптивний термогенез…”
Дайте вгадаю, вам голова йде кругом, і хочеться закричати: “Що це все в біса означає?!!”? Тоді ця стаття — те що вам треба.
Є метод, при якому можна імовірно добитись результату в зменшенні маси тіла без підрахунку КБЖВ та інших складних речей. Зауважте, цей метод, як і більшість речей, що нас оточують, не ідеальний, результат не гарантований, але вірогідність схуднення вкрай висока.
Мінімізуйтеу своєму раціоні такі категорії продуктів:
- Солодке. Солодка їжа насичена цукром, відповідно – калоріями. Вона погано насичує, відповідно постійно хочеться їсти. До того ж солодощі бідні на вітаміни, мінерали та клітковину. Схуднути на такій їжі майже нереально. Мінімізуйте її!
- Борошняне. Наступна категорія продуктів, які варто мінімізувати в раціоні — це вироби з борошна вищого сорту (хліб, булочки, еклери і т.д.). Такі продукти перенасичені крохмалем і цукром, відповідно відповідають всім тим характеристикам, які мають стосунок до категорії “солодке”. Мінімізуйте!
- Жирна їжа. Жир — найкалорійніший нутрієнт, відповідно жирна їжа — найкалорійніша їжа. Сметана, масло, олія, горіхи, тверді сири і т.д. – це все жирна і калорійна їжа. Мінімізуйте!
- Смажене. Смажиться їжа на олії. Олія — найкалорійніший продукт в Сонячній системі. При смажінні їжа всотує в себе цей енергетично найщільніший продукт Сонячної системи, в результаті чого сама стає дуже калорійною. Мінімізуйте!
Як ви бачите, в процесі схуднення все впирається у відчуття голоду і калорії. Описані категорії продуктів дають багато калорій, при цьому погано блокують голод. Саме тому метод “їсти на пів відра менше” рідко дає результат: людина голодна, а голод заставляє шукати калорії.
А метод СБЖС діє, бо малоімовірно, що ви покриєте свої енерготрати за рахунок нежирної та несолодкої їжі. Відповідно дефіцит, відповідно схуднення.
“Мінімізуйте” – це скільки? – спитає читач, закутий в кайдани армією жиру. Відповідь: чим менше ви вживаєте продуктів з описаних 4 категорій, тим більше шансів схуднути.
Не забувайте про рухову активність
Крім обмеження у певних продуктах, метод СБЖС передбачає рухову активність. Це будь-які рухи кістками в просторі: ходьба, біг, танці-шманці, силові вправи, прибирання в домі тощо. Чим більше ви рухаєтесь, тим краще.
Якщо ви не вмієте чи не хочете рахувати калорії, а на консультацію фахівця зі схуднення бракує грошей, простий метод СБЖС (солодке, борошняне, жирне, смажене), створений мною саме для таких випадків, може стати вам у пригоді.
Post Views: 25