Паску готують із здобного тіста, тому вона довго не черствіє і залишається свіжою. Однак часто господині печуть багато пасок. Ними також пригощають, коли хтось приходить у гості. Тож часто після Великодня назбирується стільки пасок, що їх не сила з’їсти. Тоді виникає питання: як їх зберегти якомога довше?
Є два основні способи зберігання паски про запас: сушіння і заморожування. Сухарі із паски смачно їсти із чаєм. Однак не всім вони по зубах, та й приїдаються швидко.
Багато господинь, аби зберегти паску якомога довше, заморожує її. І робить це недарма: після розморожування паска смакує як свіжа, повністю зберігає свій смак.
Головне, щоб під час зберігання у морозильній камері паска не ввібрала сторонні запахи. Тому перед заморожуванням її слід ретельно замотати у харчову плівку або у кілька поліетиленових торбинок. У такому ж вигляді паску потрібно і розморожувати. Лише після того, як вона повністю відтане, зняти пакети. Розморожуються паски дуже швидко, не мокнуть: достатньо просто залишити їх на деякий час на кухонному столі.
Чим свіжішу паску заморозите, тим смачнішою вона буде. Потім смакує, наче щойно спечена. До речі, морозити можна також хліб, бісквіт, пироги, піцу, млинці та іншу випічку.
Чи можна заморожувати торти і пляцки, читайте тут.